Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes vagyok, ma elkezdett...

25 hetes vagyok, ma elkezdett görcsölni a hasam az epém környékén, köldökvonalban, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Néha összeránt alig bírok kiegyenesedni majd pár mp majd jobb,és szakaszokban jön,gyomromnál kemény hasam alja nem.utóbbi pár napban sok stressz ért,lehet tőle? Mit tehetnék ellene
2016. jún. 10. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképpen nézesd meg magad, mert simán lehet epekő is. És én átestem rajta és hidd el, hogy nem terhesen sem kellemes, hát még terhesen.

Meg aztán simán lehet még más is, lehet, hogy csak nagyon leterhelted valamivel a gyomrodat, amit nem tudott úgy megemészteni, ahogy kéne, de ezzel ne várj. Menj orvoshoz!

2016. jún. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A nővéremnek is volt ilyen. Neki a magnézium segített. Minden reggel szednie kellett és ha elfelejtette bevenni, akkor az egész napot végig szenvedte.

Egyébként mindenképp menj el orvoshoz, mert más probléma is lehet mögötte, de neki a magnézium volt a megoldás.

2016. jún. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!