Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik heten jarok, ha 9+3...

Hanyadik heten jarok, ha 9+3 hetes terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Melyik hetet olvassam a szakirodalomban, ha most vagyok 9+3 napos terhes? Ez ugye azt jelenti, hogy mar 9 hetet letudtam, szoval most vagyok a 10. heten. Legalabbis ez igy logikus... de akkor most ez : [link] vagy [link] ez vonatkozik ram?
2016. jún. 10. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
A2 link. Mert a 10 hét alatt történik te pedig azt taposod. 22/N
2016. jún. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában dokinál, vérvételnél a betöltött hetet kérdezik, tehát Te most betöltött 9 hetes terhes vagy de egyébként igazad is van mert a 10. hétben vagy.
2016. jún. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok...a 2. linket kell nézned ☺ 33 hkm
2016. jún. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom! akkor nem az en logikammal van baj, csak vannak emberek, akikkel vannak ilyen vitaim, hogyha en 29 eves vagyok, akkor a 30. evemet taposom. De akkor nem velem van a baj! :) Koszonom! Imadom, hogy mar a 10. hetben jarok (plane, hogy mara elmult egy kicsit a hanyingerem, ma meg nem hanytam es vegre etvagyam is van. Erre a hetre mar irva van, hogy ez normalis, csokkenhetnek a tunetek.) En meg nyilvan mindenen parazok, szoval ez eleg nyugtato nekem. (Elso terhesseg.)
2016. jún. 10. 20:22
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel orvosilag csakis a BETÖLTÖTT hetek számítanak, tök fölösleges számolsz úgy, hogy a tizedik hétben vagy. A hétről hétre cikkekben is a betöltött szerinti heted nézd, ha kíváncsi vagy, mit csinál épp a babád, a méretkalkulátorok is így működnek, ha a 10 hetes embrió méretét néznéd, a tied annál még kisebb lenne, mert mindig mindenhol betöltött hetet kell érteni a terhesség kora alatt. Lépj túl azon, hogy sorszámilag eggyel több. Boldog babavárást! :)
2016. jún. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom neked is a hozzaszolasodat, de ezekszerint sok hetrol-hetre honlapon rosszul van megfogalmazva a dolog.
2016. jún. 10. 21:44
 7/7 anonim ***** válasza:
En megkerdeztem ugyanezt a dokitol. 9 hetesnek szamitasz meg 9+6 naposan is.
2016. jún. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!