Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, ti hányadik héten...

Kismamák, ti hányadik héten éreztétek először, hogy már tényleg terhes a terhesség?

Figyelt kérdés
Én most vagyok a 33. hétben és tegnapig mindenkinek azt mondtam, hogy teljesen jól vagyok minden oké (ez igaz is volt). De tegnap már sehogy nem volt jó, se ülni se állni se feküdni...csak szenvedtem. Pedig még hátra van jó pár hét. Van egy 4 éves kislányom is, úgy emlékszem nála később jött el ez az érzés, a nőgyógyászom azt mondta, hogy a második babánál már nincs az az eufórikus hangulat ezért bírják nehezebben a kismamák...Nálatok hogyan alakult?
2015. máj. 4. 08:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szia! A kislányommal 3,5 éves, szinte a szülés napjáig rendkívül jól voltam. Most 29 hetesen már azt mondom elég volt! :) Annyira fáj a hátam, hogy szinte létezni is alig tudok, rettentő szorulásos vagyok, sokszor van migrénem. Pedig még van 11 hét, a java most kezdődik. :)
2015. máj. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
:-) Hát ezaz! Ezek szerint lehet valami abban, amit az orvosom mondott. Úgy látszik, a 30. hét környéke a vízválasztó...
2015. máj. 4. 09:18
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerencsére eléggé a végén, 35-36. héten kezdtem úgy érezni, hogy elég volt, háton vagy hason akarok végre aludni, és rendesen bekötni a cipőmet. :) Akkor már eléggé nyomott is a baba, így folyton pisilhetnékem volt.
2015. máj. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én soha nem éreztem terhesnek. Imádtam minden percét.

37. hétig dolgoztam sörözőben, utána vásároltam be, jártam egyedül kocsival a vizsgálatokra (35 km-re volt a kórház), stb. Amikor elkezdett folyni a magzatvíz, akkor is épp az Auchanban vásárolgattam.

Én szerencsés voltam.

2015. máj. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én is szeretném élvezni, mondogatom magamnak hogy ez az utolsó terhességem szóval nem ártana kiélvezni...még ilyenkor reggel hagyján, de késő délután és este már nem jó. Amúgy még az a legjobb, ha sétálok, ezerszer rosszabb ülni vagy feküdni.
2015. máj. 4. 09:34
 6/17 anonim ***** válasza:
a 42. hét elején már kezdtem unni :)
2015. máj. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kb. 2 hete, a 32. héten. De nem nagyon, csak kicsit. Igazából az éjszakai megfordulás gyötrelmes, mert nagyon fáj a szeméremcsontom. Meg hát a hátfájás.
2015. máj. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kb 34-35.héttől éreztem.
2015. máj. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
35. Hetes vagyok ès már sehogy sem jó. Ez kb. a 34. Hèttől èrzem így.
2015. máj. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
36. hét, mert akkor jött be a kánikula és hatalmas pocim volt
2015. máj. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!