Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik babahordozó a jobb?...

Melyik babahordozó a jobb? Nania vagy Maxi Cosi?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 12:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Egyértelműen maxi cosi, nekünk a bababoltba azt mondták, a nania azoknak való, akik csak azért vesznek ülést / hordozót, hgoy a rendőr ne büntesse meg őket... Ez sztm minden elárul róla.
2010. ápr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
Nem értem az első válaszolót, hogy érti hogy csak azért hogy a rendőr ne büntesse meg?! Nekünk Nania van, és azért ezt vettük anno, mert szép rózsaszín betét volt benne.
2010. ápr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
2. vagyok: És tökéletesen elégedett vagyok vele egyébként.
2010. ápr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

Egy ülésnek elsődleges szempontja, hogy biztonságos legyen, és csak másodlagos, hogy szép rózsaszín.

Nézd meg a nania töréstesztjeit, ha van neki...

2010. ápr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nekünk nania van.igaz még nem használtuk,mert még nem született mag a pici,ja és nincs autónk se.nekünk csak arr avn h majd abban hozzuk ki a kórházból,és nagy ritkán ha nálunk lesz kölcsönbe a rokon autója.arra meg pont megteszi.
2010. ápr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Mi sem utazáshoz használjuk autóban. Néha gondolkodj, mielőtt mást leugatsz!
2010. ápr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2.vagyok: természetesen a kedves egyesnek üzentem.
2010. ápr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%

Kedves Agresszív Anyuka!


Nálunk ugatni a kutyák szoktak.


Én csak a kérdezőnek próbáltam tanácsot adni, ha esetleg ő nem csak plázázni szeretné használni a szép rózsaszín hordozót, hanem esetleg betenné a kocsijába, és szeretné, ha a gyereke biztonságban utazna, akkor inkább a Maxi Cosi-t válassza, mint a naniat.


Sajnálom, ha ezzel megsértettelek, nem ez volt a célom.

2010. ápr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Szia!Biztonság szempontjából tényleg a Maxi Cosi-t vedd meg!Mindig a biztonságra törekedj ha kocsiba akarod utaztatni a babát!Ilyenen nem szabad sporólni!:-)29 hetes kismama
2010. ápr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)esetleg a baby pointról tudtok valamit?
2010. ápr. 12. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!