Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek volt menstruációs...

Kinek volt menstruációs fájdalma terhesség elején?

Figyelt kérdés
Csak esténként görcsöl és csak enyhèn. Néha 15 percig is eltart az enyhe fájdalom.Ez normális dolog? Köszönöm

2016. jún. 11. 19:33
 1/4 anonim válasza:
0%
Amennyire emlékszem, volt, de csak nagyon az elején. Nem mindegy mennyi idős a terhességed, ha nem vàltozik, menj el orvoshoz.
2016. jún. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
5+ 3 napos a terhességem, még korai. A hcg szint szépen nőtt.
2016. jún. 11. 19:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem. Ez normális.


Nekem mindig akkor volt amikor aktuális lett volna a mensim, eddig 2-szer maradt el. :)


9+6 hkm

2016. jún. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem. 13.dpo-n iszonyatosan feszült a hasam. Pont mint menstruáció előtt. Gondoltam másnap megjön. Nem jött. Még feszült,szúrt kb 1 hétig ,utána csináltam tesztet és pozitív lett. Menstruáció előtt 1 napig feszült mindíg a hasam,mikor teherbeestem,fura volt hogy 1 hétig feszült már akkor.
2016. jún. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!