Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használt valaki kismama...

Használt valaki kismama bandázst? Érdemes megvenni? Hol lehet kapni, nagyobb áruházra gondolok!?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Igen én használom!A vateráról rendeltem 1100ft-ért!Nagyon szeretem,mert ami nem hosszabított felső ahoz szoktam felvenni és így nincs ki a hasam!Brendonba is lehet kapni ott 2500ft körül van,de gondolom,hogy a Corába ,Auchanba is lehet!:)29 hetes kismama
2010. ápr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a teszveszen vettem (1600 Ft-ért), árulnak használtat és újat is. De minden kismamabutikban lehet kapni.

Én szeretem. Amikor még pici a pocak, de már szűk a nadrág, akkor föléveszed és eltakarja, hogy nincs felhúzva a slicc. Később pedig az egyre rövidebbé váló pulóverek, polók alá veszed és nem lóg ki a pocak, nem lesz ki a derekad.


31 h km

2010. ápr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi csajok:-)Plussz még azért gondoltam magamnak mert köldöksérvem van,tartaná a hast.
2010. ápr. 12. 15:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Én imádom! Még mindig a régi gatyokat hordom a bandázs segitségével. Okos kis találmány:)
2010. ápr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
remek dolog! C&A-ban is lehet kapni.
2010. ápr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Mindenképp beszerzek egyet akkor:-)
2010. ápr. 12. 17:15
 7/7 lullaberry válasza:

Engedjétek meg, hogy a lullaberryt ajánljam.

[link]

Kifordítható kismamabandázsaink egyik oldala színes, a másik egyszínű, így egyben kettőt kapsz.

Ráadásul, ha két kismama bandázst vásárolsz, egy nadrágbővítőt küldünk ajándékba.

[link]

Ez egy kényelmes és biztonságos megoldás, befőttesgumi helyett. Ráadásul két bandázs az négy különböző szín/minta, amit kedvedre4 variálhatsz a korábbi nadrágjaiddal.

Ha most regisztrálsz a hírlevélre, 10%-os kedvezménykupont küldünk, amit azonnal fel tudsz használni!

2011. júl. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!