Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más kismama is használt...

Más kismama is használt édesítőszert?

Figyelt kérdés

Már vagy tíz éve édesítővel iszom a kávét, teát, illetve néha azzal is főzök. Terhesség alatt is így tettem. Főként Pötyi édesítő tablettát, vagy más folyékonyt használtam.

De, mostanában olvasom, hogy nem javasolt, én meg most emiatt aggódom. 35 hetes vagyok, áttértem a stiviára és a Xilitre, mert ezek természetes édesítők.

Baj, hogy eddig nem ilyet használtam?


2010. máj. 6. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
2010. máj. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne aggódjál, ha nagyon nem lenne szabad az orvos, vagy a védőnő biztos felhívta volna rá a figyelmet már a terhesség elején. Én is édesítőt (Süssinát) használtam, a 24. héttől tértem át csak a Stiviára.

30 km

2010. máj. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is a kávéba és a teába a pöttyöt rakom, a nagyon cukros sütikbe pedig por formában rakom az édesítőt.

Ekkora adagtól nem lesz semmi baj. A párizsiban sincs kevesebb káros anyag...

36 h km

2010. máj. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is a pötyi édesítőt használom, és a terhességem alatt is így tettem. Szerintem nem lett gond, szép, egészséges kisfiam született.

2010. máj. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
alapból sem használom. nekem gyanús az a szer. (rákkeltő, hosszú távon rossz) inkább a cukor, még akkor is, ha azt mondják rá, hogy az sem jó
2010. máj. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már én is évek óta (10 minimum) édesítőt használok, mert muszáj, s nem tehetek mást most a babavárás alatt sem. Tudja a doki is, meg a védőnő is, s egyik sem mondta, hogy ebből bármi probléma lehetne.
2010. máj. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!