Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Háziorvos terhesség 6. hetétől...

Háziorvos terhesség 6. hetétől felvesz táppénzre mit gondoltok, mert a munkahelyen elég stresszes a helyzet és nekem meg elég nehezen jött össze a baba?

Figyelt kérdés
Duphaston és Closty kúrán voltam, a dokim mondta hogy 3 hónapig házasélet tilalom és Ultrogeston hüvelykapszulát kell használjak reggel meg este.
2010. ápr. 12. 14:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Miről mit gondolunk?
2010. ápr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A baba egészsége a legfontosabb. Ha kimélned kell magad, akkor kíméld. Ha a doki szerint biztonságosabb ha táppénzen vagy, akkor menj táppénzre.
2010. ápr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
hogy felvesz e táppénzre
2010. ápr. 12. 14:28
 4/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy gondolom, hogy fel fog venni táppénzre, engem is felvett, mert 3 műszakban és veszélyes anyagok között dolgoztam. De a nőgyógyász is rögtön a táppénzt javasolta, amikor megállapította a terhességemet.
2010. ápr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
fel kell, hogy vegyen.
2010. ápr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Okkal teszi, ha minden rendben a babával és szeretnél visszamenni dolgozni még néhány hónapra, akkor beszélj vele újra. addig meg pihenj, minden jót!
2010. ápr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Biztosan felvesz. Az enyém rögtön felvett, amikor kértem.
2010. ápr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
kérj egy igazolást a nődokidtól hogy veszélyeztetett vagy biztos fog adni ha elmondod neki hogy stresszes a munkahelyed és akkor a háziorvos biztos kiír és nincs mibe bele kössenek ha ellenőrzik én a munkahelyen nem dolgozhatok vegyszerek miatt de közbe veszélyeztetett is vagyok a házi doki első perctől kiirt de kérte hogy vigyek igazolást és így a kilenc hónapra ha másra nincs szükségem akkor csak a tp-es papírért menyek szép baba várást
2010. ápr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
biztos felvesz engem is felvett.
2010. ápr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat:-)

A táppénzt a TB-től bejelentéstől számítva mikor folyósították?Kb milyen összegre lehet számítani?

Lényegesen kevesebb?

2010. ápr. 12. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!