Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak a 9-10, hetben...

Kismamak a 9-10, hetben hogyan erzitek magatokat? Latszodik mar a pocakotok?

Figyelt kérdés
2016. jún. 12. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! 10hetes vagyok,nekem már szépen látszik, de 3.baba. :)

Kezdek jobban lenni a sok émelygéstől.

És kedves kérdező te hogy vagy? Hanyadik baba?

2016. jún. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

Ismét, sokadszorra: a 16. hét előtt TERHESPOCAK nem látszódhat, anatómiailag lehetetlen. A méh még a csont mögött van.

A megnőtt has puffadás vagy hízás eredménye ilyenkor.


De nyugodtan kérdezze meg mindenki az orvosát is erről.

2016. jún. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ma léptem a 10. hétbe. Nekem első baba lesz. Teljesen jól vagyok. Csak néha van egy kis hányingerem de nem vészes. Picit fáradékonyabb vagyok. Én nem érzem magamat se jobban, se rosszabbul mint ami az előző hetekben volt mert nem volt semmi rosszullétem. Talán most kicsit enyhült a mellfájdalmam. De pisilni amúgy ugyanúgy járok éjszakánként legalább 1-szzer.

A pocakom ruha nélkül igen, kezd már kerekedni én úgy vettem észre. Onnan tudom, mert reggel alap állapotban belenézek a tükörbe és tudom, hogy ez nem puffadás mivel előtte nem ilyen volt.


És te hol tartasz kedves kérdező és neked látszik már?



R.

2016. jún. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves második! Akkor az is lehet, hogy a vértől nagyobb, ugye mert már 2 mensi kimaradt...mert nekem tuti nem puffadás van reggel meg nem is hízás!


R.

2016. jún. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem is mar latszodik eleg rendesen,a 2.kisbabam lesz.Altalaban veve jol vagyok Csak a hanyinger ellen kuszkodom ami folyamatos illetve a hanyas.Ez ellen szedek gyogyszert.Valaki irta h anatomiailag lehetetlen hogy ilyen koran latszodik,edig nem,en megkerdeztem az orvosomtol is,ehogy nemcsak a fantaziam e,es i elmagyarazta hogy nem,ez teljesen termeszetes.Mindenkinek kellemes es boldog babavarast kivanok,innen Gorogorszagbol!
2016. jún. 12. 20:38
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Sokadszorra javítalak: ne terjessz marhaságokat (és akkor szépen fogalmaztam...) már a 8-9. héten a szeméremcsont felett van a baba, nem tudom, neked milyen csont van még ott azon kívül... a 16. héten már majdnem elérte a köldököm, most a 20. héten már azt rúgdossa ;)

Kérdésre válaszolva pedig még semmi nem látszott olyankor, de még 16-17 hetesen sem :) Alkatfüggő is a dolog, először pár napja kérdeztek csak rá :)

2016. jún. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolso en is megkernelek hogy ne korlatozz szolasi szabadsagomban es a szemelyeskedest is hagyd mert en sem tettem,ugy gondolom.Ha szamodra marhasag amit en irtam hagyd figyelmen kivul es lepj tovabb.Nekem igenis latszik mar a pocakom,es a pocakom folott a hasamon meg a felso kockak is latszanak,tehat sem dagadt,sem tulsulyos nem vagyok.Ezt nekem el magyarazta az orvosom is hogy miert van aki egy szakkepzett ember es gondolom nem marhasagokat beszel ahogyan the fogalmaztal.A kerdesem pedig nem arra iranyult,hogy vajon latszodhat e mar vagy semi,sajnos ez is elkerulte figyelmed.Nem kivanok tovabb errol vitat folytatni veled,es megkerlek tovabbi kommentel ne zaklass.koszonom
2016. jún. 14. 18:14
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Már írtam ugyan, de nekem tényleg látszódik ruha nélkül, ma reggel is láttam a tükörben és a férjem is. Elég egyértelmű. És nem puha, hanem kemény és szép formás.


10+2 hkm

2016. jún. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!