Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki, aki a 24. het korul...

Valaki, aki a 24. het korul jar, ti hogyan erzitek magatokat, milyen surun mozog a baba?

Figyelt kérdés
Nemtudom csak nalan van e, vagy masnal is van, hogy neha a semmiert is sirni akarok, vagy ezt ilyen idosen is a hormonok okozzak?
2016. máj. 13. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:

22 hetes vagyok, nagyon aktív a babám hetek óta :-) napközben is főleg ha eszek valamit és este ha lefekszem akkor indul be igazán.

Elérzékenyülni én is szoktam, pl az új sudokrém reklámot látom, kicsordul a könnyem. Második babámat várom, az elsőnél kb 2-3 éves koráig tartott :-)

Kitartás!

2016. máj. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24 hetes vagyok.Most hogy ilyen szeles idő van egész nap mozgott.Amúgy reggel és este szoktam érezni a mozgást. Nálam inkább aggódás van, hogy mi lesz a másik kettővel ha mennem kell szülni. Van amúgy segítségem. Nekem kislányom lesz. És neked?
2016. máj. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 23 hetes vagyok, nekem közepesen izgága a babó, de ebben az időben inkább lustább. Meg a hasam is többet fáj és a keményedést is most élem meg először. Nekünk talán fiú lesz. 80%.

Érzékenynek nem mondanám magam, talán egy kicsit jobban mint eddig, de eddig is elég érzelgős voltam, rák vagyok, ha mond ez valakinek valamit :)

A sudocrem-es reklámot én is szeretem :)

2016. máj. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
22,5 hetes vagyok. naponta érzem mozogni (2. terhesség, van már egy lányom). néha keményedek. ez minden, más bajom nincs. sírósabb voltam az első terhességemnél.
2016. máj. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!