Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hany hetes terhesen kezdtetek...

Hany hetes terhesen kezdtetek vasarolni babatoknak? Hisztek a babonaban, hogy inkabb a vegen (7 honaposan), mert bajt hoz?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Én türelmetlenségből vásárolgattam már 5 hósan pár rucit. Utána 7 hósan kezdtük beszerezni a dolgokat, hogy ne egyszerre kelljen mindent, ne terhelje meg annyira a pénztárcánkat.
2010. ápr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia!Mi 24 hetesen vettük meg a babakocsit,mert akciós volt.Rá 1 hónapra a kiságyat,és akkor kezdtük el a kis ruhákat megvenni,bár abból nem sok kellett,mert sokat kaptunk.Most 35 hetesen csak a pipere cuccok nincsenek meg.Szerintem olyan 24 hét után simán lehet,de persze van aki előbb is vásárol.
2010. ápr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szia.én nem babonából hanem saját tapasztalatból nem veszek semmit a genetikai uh előtt. de ha az jó utána nem sokára veszem a babakocsit meg egy két apróságot és 30 hét körül a bútorokat mert akkor lesz itthon a párom.
2010. ápr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én már hamarabb elkezdtem:D 18 hetesen mér volt egy-két babaruci. Rájöttem, hogy hatalmas pocakkal nem lesz kedvem zsúfolódni a bababoltokban. Állandóan hátizsák volt régebben a hátamon, és idegesített, hogy nem férnek el tőlem a boltban, ezért gondoltam úgy, hogy inkább pocak nélkül megyek vásárolni:D Különben is, augusztusban szülök, nyáron meleg lesz, izzadok majd mint egy ló, meg a párom is...ááá. Meg szerintem így nem kell kapkodni, meg nekem első babám, és olyan furcsa még az egész, kell egy-két babacucc otthon körülöttem, hogy megszokjam a jelenlétüket:D Már a babakocsi is megvan, direkt elől hagytam egyelőre, hogy minden nap lássam, így hozzászokom. :D Ez így bután hangzik, de így van. Nem váratlanul jön a baba, 3 éve tervezgettem már, hogy kéne egy csöpp ember közénk:D
2010. ápr. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én nem vagyok babonás,de viszont 7 hónapos voltam mikor mindent megvettünk,mert akkor jött össze rá a pénz.ha tehettük volna hamarabb elkezdünk vásárolni.


34+5 hetes km

2010. ápr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem felesleges a babonával foglalkozni!

Pozitívan kell gondolkozni, mert ha arra gondolsz, hogy baj lehet az se jó!

Nekem sajnos már halt meg babám 36 hetesen, teljesen egészségesen a köldökzsinór miatt.

Aztán a következő terhességemnél is vásároltam a 20. hét után, mivel nem arra akartam készülni, hogy "baj" lesz!

2010. ápr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekelnek a babonák. 20 hetes terhes vagyok, de szinte már minden megvan a babának, csak a szoba nincs kész.

Én úgy gondolom, hogy nem attól lesz baja egy picinek, hogy megveszed-e a babkocsit vagy sem.

2010. ápr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En meg csak 16 hetes vagyok, de ugy tervezem, hogy a 20. het korul lesz a kovetkezo ultrahangom, utana elmegyek 4d-sre. Azt meg megvarom, hatha akkor mar meg tudjak mondani, hogy mink lesz es utana elkezdek vasarolni szepen lassan. En nem vagyok babonas, es en sem hiszem, hogy a babanak attol lenne valami baja, mert elkezdek babadolgokat vasarolni. Es mivel en ikreket varok, nem is akarom tul sokaig hagyni, nehogy aztan az legyen, hogy a vegen mar nem tudok ugy mozogni, es akkor en kimaradok az egesz "bulibol", mindent a ferjemnek kell egyedul megvennie. Na azt mar nem. :)
2010. ápr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én 25 hetes leszek hétvégén és már mindene megvan a kiságyon és apróságokon (pl tisztálkodószerek) kívül.

Én az első 3-4 hónapban nem vettem semmit, de nem babonából hanem úgy voltam vele még ráérek :) Persze szüleimtől már akkor is kapott a Babóca helyes ruhácskákat, cumikát, ilyesmit.

Mivel július végére vagyok kiírva ezért nem akartam minden a meleg és nagypocakos időre hagyni, akkor már nem lesz jü mászkálni esetleg 35 fokban, hanem inkább otthon szépítgetem majd a babaszobát :)


Jó babavárást!

2010. ápr. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia én 16 hetes vagyok jövő hónapban jön a babakocsink ami ha baj is van nem kér enni eláll amíg jön a következő de ilyenre gondolni sem szabad:). Már vettem neki cumit meg kaptam egy csomó más dolgot én nem hagyok mindent utoljára.Nem engedné a pénztárcánk.Nagyon sok dolgot én is kapok amit nem kell megvennem.
2010. ápr. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!