Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a szextől véreznétek,...

Ha a szextől véreznétek, akkor hányadik hétig nem feküdnétek le a férjetekkel várandóság alatt?

Figyelt kérdés

vagy nem kötnétek héthez? esetleg nem foglalkoznátok vele?


mi ebben a helyzetben vagyunk, első körben a 36. hetet tűztük ki, de már nehezen viseljük, fél éve nem voltunk együtt! :( a méhszájam vérzik egyébként (majd szülés után műtétem lesz), tehát a babával minden rendben szerencsére :)


2016. jún. 13. 17:53
1 2
 11/18 Vilcsianyuja ***** válasza:
75%

Elégítsétek ki egymást hüvelyi behatolás nélkül, hát van neked egy csiklód is, remélhetőleg! És pont te vagy az az eset, ahol maga az orgazmus nem tilos. És ne gyere azzal, hogy az nem olyan jó, mert most pont olyan jó lesz, amennyire kell :) A méhszájadat nem kellene piszkálni, esélyt adni, hogy a seb felülfertőződjön, mert attól tényleg elkezdhet idő előtt nyílni.

Irigyellek egyébként, az én libidóm terhességek-szoptatások alatt konstans nulla volt, arra tehát nem tudok érdemben felelni, hogyan lehet kibírni 8-9 hónapot, mert nekem nem volt kihívás :(

2016. jún. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

uh de rossz, sajnálom :(

nem akartam túl részletezni, de akkor leírom, a sima orgazmustól is véreztem, így abban sem volt részem 6 hónapja, férjemnek meg persze segítek, nyilván az is nehezíti :)

első gyerek után míg szoptattam egyáltalán nem kívántam a szexet, olyan jó lett volna kihasználni terhesen :)

nehéz szülésem volt az első, de tudtuk, hogy szeretnénk még egy babát, úgy meg értelmetlen lett volna a műtét, ezért van most ez. mondjuk lehet nem is véreznék már, az elején ugye még nagyon vérbő volt minden, ki tudja mi lenne :)

orvosom mondta amúgy a 36. hetet hogy akkor már kéne puhítani a méhszájat, úgyis heti 2x fogunk találkozni, időzítsük úgy és megnyugtat. 2,5 hét... :)

2016. jún. 13. 18:48
 13/18 Vilcsianyuja ***** válasza:
Áffenébe. Randa egy méhszájseb lehet, ha orgazmustól is vérzik :( Hát, akkor türelem és kitartás!
2016. jún. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én az orvost kérdezném, mit javasol. Mennyire ártatlan szerinte ez a vérezgetés.


Nekem egyszer volt vérzésem terhesség alatt, 2 napot kellett "pihenni" (nem a méhszájam vérzett, hanem a hüvelyfalam, mert a folyásom felmarta). Mi ezelőtt és után is ugyanannyit voltunk együtt, volt vetélésem, de nem a szex miatt ment el a petezsák, kiderült az oka, így voltak ilyen típusú félelmeink.

2016. jún. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
75%
Az elso terhessegemnel szex nelkul is 4-5 honapon at vereztem rendszeresen, akkor szulesig nem voltunk egyutt. A harmadik terhessegemnel kb 9 hetesen szex utan volt pecsetelo verzesem ketszer (de csak oar potty es csak kozvetlenul az ajtus utan), akkor 2 het szunetet kert a doki, utana meg egyszer fordult elo, de mivel a doki azt mondta csak erzekenyebb a mehszaj, de abszolut semmi bajt nem lat es csak rosszabbat teszunk, ha frusztraljuk magunkat, igy zold utat adott. Egyebkent elmult, most 23 hetes vagyok es azota nem.fordult elo ujra, remelem nem is fog. En teljesen megbizom a dokimban, ha nekem azt mondana nyugodtan lehet en hiszek neki. Neked pontosan mit mondott?
2016. jún. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ah, tokre megertelek, szoptatas alatt, illetve amig ujra meg nem jon (azaz vissza nem all a hormontermelesem a normalisra) sosem elvezem igazan a szexet, nem rossz csak epp igazan jo sem. A masodik terhessgem volt ebbol a szempontbol a legjobb, akkor semmi problema nem volt, es mivel mar tudtam, hogy szules utan inseges idok jonnek, gyakorlatilag mindennap egyutt voltunk szulesig 😀. Most a korai pecsetlgetes miatt azert ovatosabbak vagyunk. (Amit mar most tudok, hogy meg fogok banni 😁)

Elozo voltam.

Szoval mit mondott a doki, hogy 36 het utan lehet vagy o nem tilt el mar korabban sem? Abbol amit irtal, szamomra nem egyertelmu.

2016. jún. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

akkor te tényleg átérzed a problémámat :)


nem tiltott el egyáltalán a doki, mondta, hogy számítsunk vérzésre, de ne ijedjünk meg tőle. legutóbbi terhesgondozáson beszéltünk róla, akkor azt mondta, hogy a férjem így meg úgy, gondoljam jobban át ezt a nem merés dolgot és majd legalább 36. hét után legyünk bátrak, mert a méhszájnak kéne... tehát még én voltam a hülye hogy nem merek :) amúgy a férjem se

2016. jún. 14. 10:32
 18/18 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen vérezgettem mind a három gyerekemmel. Volt, amelyik terhességben csak az elején, volt, amelyikkel hol igen, hol nem. Mindhárom időre született, semmi baj nem volt.

Az orvosom nem tiltott a szextől, mert a vérzés a méhszáj miatt történt, nem volt seb, csak vérbő volt ott minden. :)

Nem tudom, az jó-e, ha folyton a szexre gondolsz, nekem már az is görcsöléseket okozott terhesen. Jobb volt, amikor volt, és akkor "nyugton" voltam :)

Nem értem, ha az orgazmustól is görcsölsz, az orvos hogyhogy nem tiltott el. Az azért már nem egyszerű dolog, nem egy sima méhszájseb meg felmaródás.

2016. jún. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!