Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-7 hétig sok tünetem volt,...

6-7 hétig sok tünetem volt, majd alig maradt 1-2. Mas is jart igy?

Figyelt kérdés
A 6-7 hetig sok tunetem volt, hanyni nem hanytam. Majd jobb lett, tudok mar enni, maradt a faradtsag, a hulye sok álom es az alhasi szurkalasok. Volt mas is akinek ezdioben valtoztak a tunetei? Kulonben minden ok, crl 9mm, szivhang van.

2016. máj. 15. 16:14
 1/7 A kérdező kommentje:
*ezidőben
2016. máj. 15. 16:16
 2/7 Mono144 ***** válasza:

Persze, ez folyamatosan így lesz :) a tünetek jönnek-mennek...nyugi :) Most hányadik hétben jársz?

14 hkm

2016. máj. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A 8. Het elejen vagyok most
2016. máj. 15. 18:10
 4/7 Mono144 ***** válasza:
Én is éppen a 8. hétben jártam amikor eltűntek a tüneteim. Nekem csak a gyomorégés maradt sokáig, ami néha most is előjön. Most egy hete érzem hogy a pocakomban lakik valaki :) Ne aggódj, lehet te is szerencsésebb vagy :) Boldog babavárást!
2016. máj. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! :)
2016. máj. 16. 08:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem alhasi görcsök voltak az elején, meg iszonyatos fáradtság, hangulatingadozások, leginkább folyamatos levertség, de ez minden menszesz előtt jellemző volt rám, eleinte azt is hittem, hogy meg fog jönni. Aztán jött a hányinger, először csak alkalmanként, aztán folyamatosan egész nap, de olyan intenzíven, hogy azért imádkoztam, bár hánynék egyet, és vége lenne...most 9 hetes vagyok, a hányinger viszonylag csillapodott, ciki, nem ciki, de ha böfögök egyet, attól átmenetileg el is múlik, na meg a fáradékonyság. jah, meg magas pulzusom is
2016. máj. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem ciki, én egész álló nap büfizek. Lehet ezért nem hányok :)
2016. máj. 17. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!