Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az ideális haskörfogat...

Mennyi az ideális haskörfogat 25hetesen? Nem vagyok egy vastag alkatú.

Figyelt kérdés
2008. szept. 26. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs olyan hogy ideális haskörfogat terhesen.. Mindenkinek más alkata van. De aztán lehet hogy van aki okosabb lesz ebbe tőlem.:)

Van akinek a végére óriás pocija lesz van akinek meg nem, de attól még lehet hogy ugyanakkora babát szülnek.

2008. szept. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ideális, mindenki másmilyen alkat. Láttam már nagyon kicsi hasú 35 hetest, nagy hasú 16 hetest is.

De ha ez megnyugtat én 85 cm-ről kezdtem, és 54 kg-ról.

A 25. héten 96 cm volt a hasam, és 107 cm-el mentem szülni.

De ez mindenkinél más.

2008. szept. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én lemértem, mert kíváncsi voltam nekem mennyi,és 99 cm. (62kg vagyok)

Boldog Babavárást!

25 hetes kismami

2008. szept. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy ideális haskörfogat, mindannyiunk testfelépítése teljesen más.

Van aki terhesség alatt egyből derékra, hasra hízik, máson meg nem látszik semmi, csak a csípője szélesedik. :)

Én még csak 22 hetes vagyok, de köldöknél 90 cm-ernél tartunk, és 58 kg vagyok. Eddig 4 kg-ot híztam.

2008. szept. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!