Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetesen nagyon de tenyleg...

33 hetesen nagyon de tenyleg nagyon felidegesitettek. A pocaklako is nagyon elkezdett mocorogni. Arthat ez a babamnak?

Figyelt kérdés
2008. szept. 26. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ártani nem árt, de azért próbálj megnyugodni. Ő is érzi hogy ideges vagy azért mocorog. Nálam is így megy ha már picit zaklatottabb vagyok akkor elkezd mocorogni, akkor figyelek rá és mindjárt lenyugszom egy picit, meg ő is.:)

Szóval próbálj megnyugodni és további szép, idegeskedésmentes babavárást kívánok!:)

Üdv

32 hetes kismami

2008. szept. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Tényleg nem árt neki, csak annyiban, hogy ő is azt érzi, amit Te. Sajnos kivédhetetlen, hogy néha-néha idegeskedjünk, sírjunk is akár, de ez természetes, ettől a babának semmi baja nem lesz. Aki azt mondja, hogy a terhessége 9 hónapját végig nyugodtan, mosolyogva töltötte, az vagy hazudik, vagy nagyon szerencsés. Azért persze próbálj megnyugodni, nekem ilyenkor egy hosszú séta segíteni szokott. Minden jót! 31 hetes kismama.
2008. szept. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a hasznos valaszotokat lanyok! Igazan halas vagyok erte hogy valaszoltatok.
2008. szept. 27. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!