Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikortól van szívhang/pu...

Kinek mikortól van szívhang/pulzálás az uh-n?

Figyelt kérdés
Ma megyek először orvoshoz, kb 5és fél, 6hetes terhes lehetek. Előfordulhat, hogy ma már lesz szívhang is, vagy még csak a petezsákot fogja látni?

2016. jún. 15. 13:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, van helyett voltot akartam írni :)
2016. jún. 15. 14:00
 2/11 anonim ***** válasza:

szia !


Gratulálok


ha ténylegesen annyi idős vagy amennyit írtál, akkor még nem lesz szívhang, erre készülj fel, sőt lehet hogy csak egy petezsákot lát majd és semmi mást. vissza fog rendelni két hét múlva . Akkor már kell lennie szívverésnek is, és akkor fogja megállapítani a terhesség tényét is.



egyébként én is kb ennyi idős lehetek mensi szerint, viszont nekem később volt ovum . Így én még 1-1,5 hetet tuti várok az orvossal , ha nincs panasz!

2016. jún. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elsőnél 6 hetesen, a másodiknál 5+5hetesen, a harmadiknál 6+4 hetesen volt szívhang!
2016. jún. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5+1 hetesen még nem volt, 8+1 hetesen már volt szívhang.
2016. jún. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Május 5-én volt az utolsó mensim, eszerint ma vagy 5+6 hetes terhes. Cikkusaim 24-25 naposak szoktak lenni, 10-12.napon voltunk együtt a férjemmel kb :)
2016. jún. 15. 14:24
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem Május 9-én volt utolsó mensi.és most júni 6 körül nem vártam... nem is jött csak egy két csepp formájában. Viszont cicifájás, émelygés az volt, így csináltam tesztet és pozitiv lett.

Ovus tüneteim később voltak mint középidő, ezért gondolom hogy később volt a fogantatás... valamint hát az néhány csepp valami hát vagy mensi szerü, vagy beágyazódás lehetett ... utána lett csak pozitiv a tesztem. úgyhogy én is kb 6 hét körül vagyok.


Majd írj mi volt a dokinál !

2016. jún. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6+1 :)
2016. jún. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Képzeljétek volt pulzálás, és ami még nagyobb meglepetés volt, hogy az orvos 2 pulzálást is talált, így valószínűleg ikreink lesznek!!! :) <3
2016. jún. 15. 19:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2016. jún. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

tisztaszívből gratulálok :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

2016. jún. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!