Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az esely terhességre?

Mennyi az esely terhességre?

Figyelt kérdés

4 napot késik a mensim, tegnap delutan elvegeztem egy tesztet, meg ma reggel. Mindketto negativ lett, halvanyam se jelent meg egy 2.csík. Lehet a steressz miatt késik? Mert rengeteget stresszeltem az elmult idoszakban. Szerintetek menjek nogyogyaszhoz?

(Egyebkent ovszer nelkul csináltuk par masodpercig, max 20-30.)


2016. jún. 16. 04:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az esély megvan, de ha 4 nap után is full negatív akkor vagy csak nagyon stresszelsz vagy később foganhatott a baba. 2 nap múlva ha nem jön meg csinálj egy tesztet. Ha az is negatív akkor menj el dokihoz, hogy azért nézzen meg.
2016. jún. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2 hete tortent ez a kis "baleset".
2016. jún. 16. 06:27
 3/6 A kérdező kommentje:
Sőt, már 3 hete.
2016. jún. 16. 06:46
 4/6 anonim ***** válasza:

50 % az esélye, ha 1 hét múlva sincs menzeszed, csinálj mégegy tesztet, ha negatív, akkor valószínűleg simán kimaradt a menzeszed, előfordul.

Ha még nem volt ilyen, aggódsz miatta, fordulj nőgyógyászhoz.

2016. jún. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

miii dehogy 50% az eselye :D

valoszinuleg a stressz miatt kesik, szerintem meg nem kell menned nogyogyaszhoz, varj meg par napot

2016. jún. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam nogyogyasznal es nincs baba. Koszonom a valaszokat.:)
2016. jún. 17. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!