Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. heti ultrahang vizsgálat....

30. heti ultrahang vizsgálat. Kicsit lemaradtam. Az nagy baj?

Figyelt kérdés
Most töltöttem a 30.hetet a babavárásom idejéből, de valószínű,hogy erre a hétre már nem kapok ultrahangra időpontot. Az elmúlt hetekben építkeztünk és teljesen elrepült felettünk az idő, semmi rosszalló jelet nem tapasztaltam és a 24.héten 4D vizsgálaton is voltunk, és most junius elsején volt a védőnői vizsgálat úgyhogy ott is minden rendben volt a picimmel:) De mindezek mellett ez nagy baj? Bízom benne,hogy a 32.hétig azért még kapok időpontot. Kiváncsi vagyok esetleg más kismama tapasztalatára, véleményére,mindent és minden vizsgálatot pontosan az előírt trimeszterben és héten sikerült elvégeztetni? Sőt még fogorvosnál sem voltam (nem éreztem még fontosságát).

2016. jún. 16. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy ki mit érez fontosnak, az egyén függő. Én pontosan mentem minden vizsgálatra. Nem lett volna egy nyugodt percem sem, ha nem tudom, hogy minden rendben van-e. Mellesleg itt az orvosok sem szeretik, ha valaki nem tartja be az előírt vizsgálatok idejét.
2016. jún. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy lemaradva 30-32. hét között kell menni. Kérj mielőbb időpontot.
2016. jún. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A várandósgondozási könyvben is az van jelölve, hogy 30-32. héten kell elmenni a vizsgálatra - teljesen benne leszel még, ne aggódj.
2016. jún. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom,hogy 30-32 héten esedékes:) Köszönöm a válaszokat:) Bennt azt mondták,hogy az orvosomnak kellett volna már kérnie nekem időpontot... hmm :) De minden rendben az a lényeg.
2016. jún. 17. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!