Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teafa olaj hüvelygombára?...

Teafa olaj hüvelygombára? Ülőfürdő? Tamponra (higítva)? Tisztaságira?

Figyelt kérdés
Jövő héten megyek csak orvoshoz de eléggé viszketek!:-/
2016. jún. 16. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban már kapsz erre megfelelò készítményt! Én nem kockáztatnék teafaolaj nem belsőleg alkalmazható tudtommal
2016. jún. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban már kapsz erre megfelelő készítményt! Én nem kockáztatnék teafaolaj nem belsőleg alkalmazható tudtommal
2016. jún. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A teafaolaj nem alkalmazható nyálkahártyán.

Sokkal rosszabb lesz,ha véletlenül kijön tőle valami irritáció és a viszketés mellé még be is dagad a hüvelyed.

Próbáld meg langyos vízzel lemosni,nagyon max egy kis kamillás ülőfürdő,de ha biztos,hogy gomba akkor én vennék rá krémet/kúpot.

2016. jún. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Canesten gyógyszertárból. Tamponra? Te jó ég...
2016. jún. 17. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
hany hetes terhes vagy?canesten hasznalhato a masodik trimesztertol(az altalad gondoltak semmikeppen) DE hiaba jovo hetre van idopontod,most van problemad...hivd fel a dokit es kérdezd meg tole..
2016. jún. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mernék se ülőfürdőzni, se tampont használni fertőzés alatt, mert csak könnyebben feljuttatnám mindkettővel q fertőzést. Felhívnám a dokimat, hogy mit ajánl. Ha őt nem érem el, akkor a védőnőt.
2016. jún. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én igaz még nem tudtam hogy terhes vagyok és volt egy kis viszketésem, akkor 2-3 csepp teafaolajat csepegtettem a tisztasági betétre, mert az hűsít és fertőtlenít, így nem érintkezik a nyálkahártyával de még is van hatása,azonban tamponra tènyleg nem szabad rakni.Van még egy másik természetesebb dolog, amit javasolni szoktak az rózsaméz (glyceryum boraxatum remélem jól írtam) Ezt babáknak szájpenészre is szokták alkalmazni.
2016. jún. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!