Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki későn tudta meg a...

Van aki későn tudta meg a baba nemét?

Figyelt kérdés
18hetes ultrahangon nem mondtak semmit a baba nemerol pedig olyan kiváncsi vagyok. Van akinek ilyen idősen szintúgy nem mondtak meg csak később ? Gondolkozok a 4d ultrahangon... Hátha ott megtudják
2016. jún. 17. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia én 22 hetes leszek és én sem tudom még a baba nemét.sajnos úgy feküdt eddig mindig hogy nem látszott meg 4d sem talán majd ha megyek 24 hetesen ultrahangra 😊
2016. jún. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem mondtak semmit? De megkérdezted??
2016. jún. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Későn? Mikor megszületett :)
2016. jún. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30.hétben jártam mikor azt mondta a doki,hogy kislány. Aztán 35-hetesen meg fiút làtott. Azért 37 hét 4 napra kislànyom lett :)
2016. jún. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem mondtak mindkettot, ugyhogy csak szulesnel derult ki vegleg, hogy kislany :D amugy nekem a 4D-s no volt az egyeduli, aki "hatarozottan fiut latott", a tobbi mind kislanyt mondott. Bar meg volt duzzadva a cuncija ott bent (mikor megszuletett mar teljesen normalis volt), ezt mondta mindegyik orvos, ugyhogy azert nem tudta egyik sem magabiztosan mondani, hogy lany. Kiveve a 4D-s, o hatarozottan fiut latott :D:D de egyebkent a 4D-s dr no azt mondta, hogy 3D-n konnyebben latni a baba nemet.
2016. jún. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Faros volt a babám csak a születésekor tudtuk még h kislány :)

Izgalmas volt? Bár vásárolni nem egyszerű mert szinte minden ruha vagy kék vagy rózsaszín;)

2016. jún. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindháromnak a szülőszobában. Mi nem is akartuk tudni, meglepetést szerettünk volna.
2016. jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

26 hetesen tudtam meg a 4D-n, hogy kislány. Most 31 hetes vagyok.

Az elsőnél viszont egyáltalán nem látszott, születésekor tudtuk meg, hogy kislány (38. hétre szültem.)

2016. jún. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18 hetesen nekünk se látták, viszont 23 hetesen 4D-n már igen (magán úton mentünk). Utána a 24 hetes kötelező UH-n is lányt láttak a kórházban. :)
2016. jún. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekünk sem látták, ezért elmentünk 5D ultrahangra, ott egyből látszódott, hogy kiscsaj. 26 hetesen derült ki.

Addigra már tűkön ültem :)

35 hkm

2016. jún. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!