Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik mennyire mertek...

Kismamik mennyire mertek erőlködni a wc-n?

Figyelt kérdés
Főleg aki veszélyeztetett?
2016. jún. 18. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy van összefüggés. Annyi haspréstől nem LEHET semmi gond.

Én rengeteget erőlködtem, mígnem aranyérműtétem is volt a 8. hónapban, sokszor én is azt gondoltam, hogy "kijön a gyerek is", de nem történt ilyesmi.

2016. jún. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi.Biztos túlparàzom.Nehogy valami vérzés legyen stb.
2016. jún. 18. 20:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó orgazmusnál nagyobb az alhasi vérbőség.

Persze ha a szex is tiltott, az picit más.


Ugyanakkor bíz benne, hogy "jól ki van ez találva".

Ha ennyit nem bírna, akkor más egyébtől is már "elmenne".


Ember, állat egyaránt ürít a terhesség alatt, mégis fennmaradunk. :)

2016. jún. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem is túlparázod. Nekem viszont meglepő volt, amikor először olvastam, hogy van, akinek egyáltalán erőlködnie kell... Lehet, hogy ez a gyakoribb? Akkor szerencsés vagyok.
2016. jún. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo hanyadik hetben jarsz es erolkodnod Kelly?end meg csak a 10.hetben de mar nekem is vannak ilyen gondjaim
2016. jún. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én most lepek a 15. Hetbe... Hat eddig volt egy nagyon szar hetem, amikor már langyos tejet ittam és hozza szilvaalekvart ettem, majd masfel ora múlva olivabogyokat is, m már annyira fel voltam fujodva 5ik napra h mindenem fájt - ez olyan 6hetesen volt. Azután beállt szépen olyan 3-4 naposra az eredetileg napi működés :)Most megint rosszalkodik es 4 nap után megint mindenfele hashajtosat ettem de mar jobb. Egyébként ha nem felejtem el akkor ezt teszem, de utólagosan késő: valahol olvastam és nálam bevált hogy este két deci langyos viz :) valaki írta h neki egy nővérke mondta. Egy próbát megér :)
2016. jún. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En nagyon nem merek nyomni..akkor megyek el wcre amikor mar erzem, hogy na futas... valaki remisztgetett olyanokkal hogy kidurranhat a magzatburok vagy nem is tudom mi ha erolkodok.. vagy barmi baj lehet.. ugy hogy barki barmit mond en inkab futok az utolso pillanatban .. es mindennap kefirt meg gyumolcsot eszek az elmult par hetben es konnyebb :)

19hkm

2016. jún. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen .Én is próbàlok olyasmit enni.A müzli joghurttal azért beválik.De a vastól olykor előfordul probléma.
2016. jún. 19. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!