Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3keresztes lett a fehérje a...

3keresztes lett a fehérje a vizeletben. Orvoshoz csak 2hét múlva kell mennem. Védőnő csak vizelet vizsgálatot csinál kedden. Mennyire nagy a baj?

Figyelt kérdés
Mitől kerülhet vizeletbe fehérje?

2016. jún. 19. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Elég nagy. Hány hetes vagy, mennyi a vérnyomásod?
2016. jún. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
25hetes vagyok a vérnyomásom 110/70 körül szokott lenni
2016. jún. 19. 12:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne várj két hetet, már hétfőn keress fel orvost. Nagyon nem jó érték a 3 kereszt, ez akár a toxémia előszele is lehet, de vesegond is miatt szokott lenni.
2016. jún. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló volt,és nagyon vizesedtem, emiatt hamarabb is keleltt befeküdnöm. Ha vizesedsz és magas a vérnyomásod akkor toxémiáról beszélünk.
2016. jún. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs se vizesedés sem pedig magas vérnyomás. Jól érzem magam egyébként. A frontokat meg sem érzem. Folyásom sincs viszont fel voltam fázva nem túl régen. Nem lehet hogy ezt jelezte a sok fehérje? Mármint hogy gyulladás lehetett?! De köszi a válaszokat mindenkinek :)
2016. jún. 19. 12:48
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Fehérje vagy fehérvérsejt? Mert a fehérvérsejt jelzi a gyulladást. Egyik sem játék,főleg,ha 3keresztes. Hétfőn mindenképp keresd meg az orvosod.
2016. jún. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a fehérje is és a fehérvérsejt is meg volt emelkedve felfázás miatt de csak 1 keresztes volt a fehérje, a baktérium is. (A fvs 20 körüli volt) Nitrit is volt benne. Minden más eredmény jó volt? Jól írták előttem, toxémia előszele vagy vese is lehet a háttérben. Jobb, ha lát orvos holnap.
2016. jún. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Minden értékem tökéletes csak ez a vizeletben lévő fehérje van meg.
2016. jún. 19. 18:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp lásson orvos, vagy legalább csörögj rá, ő is bólintson rá, ha elég hétfőn menned :)
2016. jún. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!