Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kevés fehérje a vizeletben,...

Kevés fehérje a vizeletben, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam dokinál, azt mondta, hogy kevés fehérjét találtak a vizeletemben, semmi gond, előfordul a terhesség alatt. Akkor nem is kérdeztem semmit, hanem ma kezdtem el agyalni, hogy mitől lehet.

Lehet rá kihatással, hogy keveset ittam előtte?

Vérnyomásom rendben, és nem vizesedek.

28hkm



2015. júl. 10. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet valami fertőzés. Ilyenkor elszokták küldeni a vizeletet tenyénytésre. Igyál sok kamilla teát. Legalábbis nekem azt mondták.

Lehet az is,hogy a hüvelyváladékból került bele. A magas vérnyomás nincs nem lehet nagy gond belőle szerintem.

Boldog babavárást!

2015. júl. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vérnyomás akkor fertőzés. Tenyesztes kell. Nekem a mostani babonal volt es mire megjott az eredmeny mar 4keresztes volt.
2015. júl. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszi lanyok. Most kicsit megijedtem,mert ha fertozes, akkor hogy fog kiderulni, hogy mi, vagy hogy lesz kikezelve? Nekem csak annyit mondott, hogy erlofordul terhesseg alatt es a kovetkezo idopontot vizsgalatra augusztus elejere kaptam :( Ph-t nezett meg, az 4-es erteku, allitolag tokeletes. Remelem tenyleg csak huvelyvaladek kerult bele.
2015. júl. 10. 12:59
 4/9 anonim ***** válasza:

Laboros vizelettel. Elvileg most csinálnak 28hetesen. Nekem volt pár hete az negatív volt. 34hétbe jarunkm

2es voltam

2015. júl. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, laboros vizelet lett csinalva, minden masra negativ lett, csak a feherje lett egy + es erre mondta a doki, hogy elofordul es annyiben is hagytuk, talalkozunk 1 honap mulva.
2015. júl. 10. 14:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim, ha a feherje mellett a nitrit is pozitiv, akkor van fertozes, es akkor kell kezelni. Egy kis feherje lehet normalis is, lehet nem kozepsugaras volt a pisid, nem mosakodtal meg alaposan elotte, folyas belekerulhetett. Ha nincs panaszod sztem ne izgulj. Foleg ha a dokid is azt mondta, hogy normalis...o csak jobban tudja mint mi :)
2015. júl. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igaz most terhesseg alatt nem, de regebben nekem is volt ilyen ertekem, sot a1.5 eves kisfiamnak is csak feherje volt a vizeleteben egy + es nem kezeltek se engem se ot semmi el, mert normalisnak tekintettek. Panaszom se volt utcso voltam :) t.
2015. júl. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor nincs gond. Ha minden más érték jo. Ne aggodj. Az orvos jobban tudja.

Amugy azzal nem ertek egyet hogy amig panasz nincs akkor nincs gond. Nekem négy keresztel sem volt semmilyen panaszom 12hetesen. Pedig már nem kis fertőzés volt amit már kezeltek.

2es

2015. júl. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem felfázás miatt volt. Fehérje, fehérvérsejt és baci volt a vizeletemben, kaptam augmentint, minden eltűnt a gyógyszer után.
2015. júl. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!