Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fehérje a vizeletben?

Fehérje a vizeletben?

Figyelt kérdés
A 32 hetes laborvizsgálatnál kiderült, hogy 1 kereszt fehérje van a vizeletemben és kicsit magas a fehérvérsejt a véremben. Ez gondot jelent? Most 33 hetes vagyok, ma kaptam meg az eredményt és majd csak hétfőn kell mennem egy újabb vizelet vizsgálatra. Mit jelenthet ez? Nem lesz gond addig? Amúgy semmi panaszom nincs. Köszönöm a válaszokat!

2014. okt. 1. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem fehérje volt a vizeletemben és dagadt a lábam, szerencsére a vérnyomásom nem volt magas,mert akkor toxémia miatt kórház és ha olyan magas a vérnyomás akkor rögtön császármetszés. Ígyis hamarabb be kellett feküdnöm, és megindították a szülést (a fehérje és vizesedés miatt)
2014. okt. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jah és nálam a 35ik héten kezdődött akkor jött fel 5kiló ami mind víz volt, de kaptam rá gyógyszert és sokat javult a helyzet!
2014. okt. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínüleg van a szervezetedben egy kis gyulladás.Nekem is volt,igaz a 12.hét kôrnyékén.Ittam gyógyteákat,azok teljesen elmúlasztották.3 hét múlva semmi sem volt a vizeletemben,és azóta sincs.24 hkm.
2014. okt. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt fehérje a vizeletben. 1 ht múlva kellett megint menni védőnőhöz, akkor már nyoma sem volt fehérjének.
2014. okt. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ennyi idősen. Nekem kért a nőgyógyászom egy vizelettenyésztést, de nem találtak benne semmit.

Kívánom a legjobbakat! :)

35hkm

2014. okt. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Megijedtem egy kicsit, de így már nyugodtabb vagyok! :)
2014. okt. 1. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!