Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet fürdeni a Balatonban...

Lehet fürdeni a Balatonban terhesen?

Figyelt kérdés
27 hetes vagyok, méhszájam 3100. A dokimat elfelejtettem megkérdezni, hogy lehet-e fürdeni így a Balatonban vagy esetleg a szálloda saját medencéjében?
2016. jún. 19. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

Lehet, csak nem ajánlott, mert fokozott a fertözésveszély.


A szálloda medencéje esetleg szóbajöhet, de en azt sem kockáztatnám.


Félidö után már nem igazán jó nyivános helyen - ahol sok ember van rajtad kivül a vízben - fürödni, mert akármikor elkaphatsz valamit, és terhesen sokkal nehezebb kikezelni.

2016. jún. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

én inkább nem fürödnék se a balcsiban se a medencében, mert ha olyan fertőzést kapsz el, akkor még koraszülés is lehet.

31hkm

2016. jún. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Én nem terhesen sem fürödnék, mert a nyaralókból beleöntik a szennyvizet.
2016. jún. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
3:meg a halak is belekakilnak, hujjujj. En usztam terhesen tengerben nagyon sokat, persze az mas, mint a Balaton, de azert az sem fertozo uszoda, nem kaptam el soha semmit. A dokim azt mondta, ha az ember hajlamos fertozesekre, ne jarjon ilyen helyre terhesen. Es nem terhesen sem.
2016. jún. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is most megyek majd a Balcsira, 30 hetes leszek akkor.nekem a dokim azt mondta, hogy 40 foknál melegebb medencébe, gyógyvizesbe,gyerekpancsolósba ne menjek.a legjobbnak még a Balatont mondta,abba bele engedett,mert azt mondta az természetes víz, de csak egy loccsanás erejéig, nem órákig...
2016. jún. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondtak, hogy inkabb elo vizben furodjek mint medenceben :) most vagyok 19 hetes augusztusban megyunk balcsira tuti fogok furdeni ha minden rendben lesz :)
2016. jún. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En furodtem ma benne,19 hetes vagyok,az elozo terhessegem alatt is(egyaltalan nem vagyok fogekony fertozeskre szerencsere)
2016. jún. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3-as: Légyszi magyarázd már, hogy technikailag mégis hogyan néz ki, hogy a szállodákból beleöntik a szennyvizet? Egy dézsában gyűjtik? Vagy?


Amúgy igen, van olyan része a szennyvíztisztításnak, ahol tavakat használnak erre, de az nem a Balaton. Nem mennék bele a részleteibe, ez egy eljárás.


Még légyszi azt is magyarázd el, hogy ha beleöntik, akkor a vízmintavétel alkalmával hogyan lehet, hogy nem mutatják azt ki? Mert hidd el, hogy ha lenne mit kimutatni, akkor oda embert nem engednének be (bírság is hatalmas lenne).

2016. jún. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!