Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van ez a borzasztó...

Miért van ez a borzasztó vizelési inger?

Figyelt kérdés
Még csak 28 hetes vagyok, de már vagy 2-3 hete küzdök a gyakori vizelési ingerrel. Ez csak azért furcsa, mert az előző terhességemnél ez csak az utolsó hónapban volt. Most azért még messzi a vége, és ha már most 30 percenként pisilek, akkor mi lesz később? Vagy esetleg ez jelenthet valami problémát? kérlek segítsetek. köszönöm
2011. aug. 28. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, hogy miért van, de én most vagyok 17 hetes és nekem is állandó vizelési ingerem van. Ha 30 percig bírom az még oké, de van amikor végzek, jövök ki és mehetek is vissza 3 cseppért. Remélem nincs odabent probléma! Fogalmam sincs meddig fokozódik ez az elkövetkezendő 23 hétben. :)


Boldog Babavárást!

2011. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet hólyaghurutod? Nem csíp-szúr pisilés közben-után?

Esetleg intim tornázzál, az erősíti az izmokat, és ezt a problémát is enyhíti.

2011. aug. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a 4.! héttől pisilek fél óránként, éjszaka óránként, ez az egyetlen terhes tünetem, de ez így pont elég is :-)

Doki, védőnő nem mondott rá semmit.


10 hkm

2011. aug. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
AZ én állandó vizelési ingerem a baba miatt van. Állandóan labdázik a hugyhólyagommal. Néha olyan görcs áll belém, hogy a WC-ig is görnyedve megyek el. Lehet a te babád is ott lent játszadozik vagy épp azon fekszik, ezért kell sűrűn pisilned.
2011. aug. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, panaszom nincs, se nem szúr se nem csíp, nem is viszket. Szerencsére.
2011. aug. 29. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!