Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes sex-nél használtok...

Terhes sex-nél használtok gumit? Nem fájdalmas az együttlét? Mennyire kell óvatosnak lenni és mennyire kell óvatosan csinálni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem , gumit soha nem használtunk, egyikünk se szereti. Az együttlét nem fájdalmas, esetleg hosszabb előjátékra van szükség (de ez se mindig és ez is egyénfüggő). az óvatosságot meg nem kell túlzásba vinni, hisz nem vagy beteg, a bab odabent jó helyen van, megsérülni nem tud :))) Pesze, ne most akarjatok vadulni se :D
2010. ápr. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Én 31 hetes vagyok jelenleg. A mai napig szinte naponta együtt vagyunk a Párommal. Nem használunk óvszert. Zárva van a méhszáj, így nem jelenhet fertőzés-veszélyt. Ha kinyílik esetleg a méhszáj, akkor szokták javasolni az óvszer használatát.

Az együttlétek nekem egyáltalán nem fájdalmasak, sosem voltak azok a terhesség alatt sem.

Óvatosság azért nem árt. Értem ezt arra, hogy pl a durvább szexet kerüljétek. Mi szerettük picit durvábban a szexet, mármint semmi perverzió, csak erősen, keményen. Ezt hagytuk el a baba óta. Kicsit óvatosabb a Párom behatolásnál, de ennyi. Ja, és terhesség alatt nem használunk segédeszközöket sem. De ezt leszámítva nálunk minden maradt a régiben.


Boldog babavárást!

2010. ápr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! Lenne még két kérdésem... Lehet azt csinálni, hogy a férjem kézzel is kielégítsen? Gondolom itt a higiénia rettentően fontos. Ti hagyjátok hogy a férjetek bent elélvezzen?
2010. ápr. 13. 11:56
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet kézzel is, de nem csak a higiéniára kell odafigyelni, hanem arra is, hogy ne túl mélyen csinálja , nehogy méhszájsebet okozzon; plusz nagyon sikamlósnak kell lennie a terepnek. Ejakulálnia is lehet , a babának nem lesz baja tőle. Maximum akkor lehet gond, ha érzékeny vagy a spermiumra , de ez már a terhesség előtt is egy ritka, de előforduló probléma (volt) akkor.
2010. ápr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Most már nyugodtabb vagyok!
2010. ápr. 13. 12:03
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

11.51-es vagyok. Persze, a Férjed kézzel is kielégíthet, mi is szoktuk :) A higiénia gondolom eddig is megvolt, amikor Hozzád ért a Párod, nem lesz gond. Extra rákészülés nem kell, csak azért, mert babát vársz.

És igen, a Párom mindig bennem élvez el, mi így szeretjük a legjobban. És a baba is teljesen rendben van.

Ne aggódj, Nálatok is rendben lesz :)

2010. ápr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi!!!
2010. ápr. 13. 12:16
 8/10 anonim ***** válasza:
38%

Terhesen megváltozik a hüvely ph-ja, ezért sokkal fogékonyabb vagy a fertőzésekre, mindenképp használjatok óvszert!

Fájni nem hiszem, hogy fog, mert általában eleve bővebb a hüvelyváladék!

2010. ápr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
még vmi, ami eszembe jutott : 36. hét után is lehet csinálni, még ejakulálhat is a párod, csak arra kell vigyázni, hogy a szex elindíthatja a szülést, illetve a hímivarsejtek hordoznak van egy prosztagladin (asszem így írják) nevezetű anyagot is, ami meg méhösszehúzódásokat okoz(hat). De ha semmi ilyet nem érzel, akkor hajrá!:))
2010. ápr. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi
2010. ápr. 13. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!