Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Befizettunk nyaralásra Görögor...

Befizettunk nyaralásra Görögországba meg januárba, (repülővel) most 15 hetes terhes vagyok orvos eddig azt mondta mehetek ti elmennétek igy?

Figyelt kérdés
2016. jún. 20. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért ne? Egészséges terhességnek 2 órás repülés nem okozhat gondot!
2016. jún. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ugyanennyi heteden mentem Maltara, repcsivel. 1 het volt, fantasztikusan ereztem magam!:) Uszkaltunk, romoknal voltunk, szallodaban pihentunk! Ki tudja, milyen gyereked lesz (az enyem nyugis), hasznald ki a nyaralast iden!:)
2016. jún. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha az orvos azt mondta mehetsz,akkor nyugodtan.nem tudom mennyi lesz a repülő út,a lényeg hogy ne ülj egyhelyben sokáig,időközönként állj fel,valamint figyelj majd oda,hogy csak palackozott italokat fogyassz (amúgy se ajánlott csapvízet ott inni) ,a pocakodat ne tedd ki közvetlen napsütésnek és ne erőltesd túl magad pl egy kirándulással.figyelj a megfelelő mennyiségű folyadék bevitelre
2016. jún. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem is ertem, hogy ez miert kerdes. Persze, hogy mennek
2016. jún. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi jovo heten repulunk Portugaliaba, 33. hetet kezdem akkor, a 34. felenel jovunk haza. Siman repulhetek, teljesen egeszsegesek vagyunk, a doki megvizsgalt, mert a ryanair ker egy igazolast 25. hettol, hogy a doktor enged-e repulni. A 36. hettol mar a ryanair egyaltalan nem enged repulni. Van legitarsasag, aki a 34. hettol nem enged.
2016. jún. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azert kérdés mert 9- éve várunk mar a picire es lombikkal sikerült.
2016. jún. 20. 17:57
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy mennék, ettől semmi baja nem lesz.
2016. jún. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A dokinak hinnék, és elmennék.

Te menni szeretnél, és a férjed aggódik vagy fordítva?

2016. jún. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ő is anyukám is.
2016. jún. 20. 21:20
 10/12 anonim ***** válasza:

Én elmentem anno.

Mi is előre befizettük az utat, végül 7 hetes voltam amikor elrepültünk Törökországba 1 hétre nyaralni. Nem volt semmi gond, leszámítva hogy ekkor kezdődtek a reggeli rosszulléteim, de egyébként jó volt minden. Az utasbiztosításnak azért utánanéztem hogy érvényes-e terhesen is.

2016. jún. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!