Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a Szófia névről?

Figyelt kérdés

Most tudtuk meg, hogy kislányunk lesz. Nekünk nagyon tetszik, de minden ismerősünk fikázza. Meg gúnyolják mert ugye Szofi a becézése és az egy cigi márka.

Még a szüleim is nagyon ellenzik.


2016. jún. 20. 22:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.
2016. jún. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik, en adnam a kislanyomnak, ha majd oda kerulok, hogy anyuka leszek :) ne foglalkozzatok a szulokkel / baratokkal, nem nekik kell hogy tetszen, nem igaz ? :) oruljenek, hogy nem Dzsenniferkenek vagy Dzsesszikanak, ill. vmilyen mas fura neven szeretnetek nevezni .
2016. jún. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Rövid O -val szebb szerintem :)

Egy Szofi anyukája

2016. jún. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

En nem szeretem, a Zsofiat sem, mindig a Zsofia nev jut rola eszembe. nekem ezek tul gyakoriak. 5 Szofia ismerosom van, es 7 Zsofia


De ha ez nalatok nem gond, akkor adjatok! Az en lanyom nevet egyik rokonunk sem szereti, de engem nem erdekel :D nem mas dontese, csak a parod es a tied:)

2016. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem Bölcs dolog A Szófia nevet összekeverni a szopiánái cigarettával (ez a helyes kiejtése)
2016. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igen nekünk is úgy tetszik. Szofinak becéznénk.

Csak ugye Szófiának anyakönyvezhető. De ha belegondolunk amikor kimondjuk, hogy Szófia úgy is olyan mintha rövid O lenne. Szóval csak írva lenne hosszú.

2016. jún. 20. 22:35
 7/13 A kérdező kommentje:
A mi ismeretségi körünkbe nincs Szófia nevű ezért szeretnénk :)
2016. jún. 20. 22:37
 8/13 anonim ***** válasza:
Mondhatni elfogult vagyok ezzel a névvel. Anyu ezt a nevet akarta adni nekem. Hála égnek, annak idején még nem lehetett ilyeket adni. Szofiként aranyos, de így, hogy Szófia rettenetes.
2016. jún. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm Sophia, szerintem abban a formában szebb, de a Szófia sem

olyan rossz.:) A másik, hogy a ti döntésetek, a gyerek egész életében ezt fogja "viselni", úgyhogy ne az ismerőseitekre hallgassatok!

2016. jún. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mi ezert nem mondtuk meg senkinek a leendo gyerekunk nevet, se szulonek, senkinek, csak a szules utan. Mert senkinek rohadtul semmi koze hozza, es miert kellene hallgatnom masok velemnyet honapokon at ?

Kar, volt megmondanotok.

Amugy teljesen jo nev, igaz mostanaban divatnev, de mint irtam, kettotokon kivul senkinek semmi koze hozza, hogy mit adtok.

2016. jún. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!