Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség melyik heteiben...

A terhesség melyik heteiben émelyegtetek, hánytatok?

Figyelt kérdés

Nagyrészt ugyebár az első trimeszter szól erről, de olvastam itt olyanokat, hogy a 28. hétig elkísérte a kismamát a hányinger...


Kíváncsi vagyok kinek hányadik héten "kezdődött" és mikor múlt el.


Én ma vagyok 8+1 hetes, de sem émelygést, sem hányingert nem tapasztaltam eddig. Várható, hogy mégis jelentkezni fog? Aki hasonló cipőben volt ebben a szakaszban, az is ossza meg kérem a tapasztalatait.


2016. jún. 21. 10:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Soha nem émelyegtem vagy hánytam.
2016. jún. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Juj, ez biztató számomra :D Köszi :)
2016. jún. 21. 10:35
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Nem émelyegtem és nem is hánytam egyszer sem :)

35+4 hkm

2016. jún. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap kihánytam az ebédet 6-9. hét között. Kategorikusan csak az ebédet. Nem volt hányingerem, csak hánytam és kész, már mentem is vissza. Aztán a doki az orromra koppintott, hogy Magne b6, ember. És szinte azonnal megszűnt. De jó volt az a pár hét, bármit ehettem, nem látszott meg:D
2016. jún. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csupa jó hír :) Én a 6. héttől szedek terhesvitamint, abban van Magne B6-is, szóval jó tudni, hogy az jótündér a dologban :)
2016. jún. 21. 10:40
 6/12 anonim ***** válasza:

Különbözően alakul(t).

1. terhesség: nem hánytam, de durva, egész napos hányinger gyötört a 8-tól a 16. hétig.

2. terhesség: az elején kb. a 6-7 héten volt 1-2 émelygős nap, de azután semmi, de semmi tünet.

3. terhesség: még az elején járok, de már a pozitív teszt előtt két nappal elkezdődött az émelygés, és tart azóta is. Nem hánytam még, de a délelőtti órában, és gyakran délután is gyötrő hányingerrel küzdök (amely akkor sem nagyon múlik, ha eszek valamit). :-)

2016. jún. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a 4. héten kezdtem el hányni minden reggel és este, közben egész nap hányingerem van és émelygek. Most vagyok a 9. hétben, és egyenlőre csak annyival jobb, hogy már este nem hányok, csak reggel.


Nőgyógyász azt mondta, hogy örüljek, hogy rosszul vagyok, mert ez azt jelenti, hogy a baba szépen, rendesen fejlődik, és egészséges. Jupí!

2016. jún. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem volt semmi bajom végig. Imádtam terhes lenni.
2016. jún. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

1. kb a 9-11 hét között volt a csúcs, 1x hánytam a gravidát éhgyomorra vettem be és ki is dobta magát, abba is hagytam utána

2. kb. 8-12 hét között émelyegtem, nem hánytam, de olyan rosszul voltam, hogy a kóla citrommal és narancs naranccsal volt kb az egyetlen, amit le mertem nyelni 2 héten át.

Aztán egyik napról a másikra megszűnt.

2016. jún. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

első gyerkőccel csak egyszer hánytam, vele nem volt rosszul létsem.


második babánál egyből rosszul voltam, a szülés napjáig. napjában 4x 5x hánytam, és folyamatosan rosszul voltam.

2016. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!