Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor vészes a terhességi...

Mikor vészes a terhességi hányás? Reggeltől estig v amig el nem alszok, hányingerem van ill. hányok, alig birok enni ha eszek is az kijön egyböl. Egésznap fekszek, csak akkor nincs hányingerem ha alszok.

Figyelt kérdés
Szedek magne b6 de nagyon besem tudom venni mert kijön az is. Mikor forduljak dokihoz?Tud igy fejlödni a baba?

2016. jún. 20. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Folyadék pótlás fontos, és az ásványi anyagoke is. Gyógyszertarban lehet kapni valami port erre.

Én is így voltam ezzel, napi 4 szer Biztos hánytam. Felhívtam az orvosom. Ezeket javasolta, továbbá azt mondta h rambizza, h befekszem e a kórházba infúzióra.

Sztem hívd fel az orvosod.

Én csak folyadékot tudtam pótolni, alig ettem, az is kb kifli volt. Az a port sem bírtam meginni, mert narancs íze volt.

2016. jún. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

Amikor több megy ki, mint amennyi bent marad, és ez tartósan.

Ha a folyadék sem marad bent, az mindenképp probléma, akkor kórház kell és infúzió.

2016. jún. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszajön minden, az már az. Ezzel kórházba kell menni, mert kiszáradhatsz. Vagy a folyadék legalább bent marad? Nagyon kevés mennyiségű, sötét vizelet már gond, infúzió igényes.
2016. jún. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sztem nem minden jön ki vmi marad,csak nekem nem mert éhes vagyok.
2016. jún. 20. 20:41
 5/10 anonim ***** válasza:

Kóla és ropi?

Ezeket próbáltad már?

Miket eszel?

Nincs valami, amit kívánsz?

Általában az marad bent, amit az ember egy kicsit kíván.

2016. jún. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A folyadék van amikor bent marad.De inkább úgymond megkönnyiti a hányást mert vmikor már nincs mit hánynom.Kicsit parázok de orvos lesz a vége.
2016. jún. 20. 20:47
 7/10 A kérdező kommentje:
A banánt az elején megettem de már azt sem rudom megenni.Semmit nem kivánnok.Most ettem egy kis friss kenyeret teával de kijött.
2016. jún. 20. 20:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyugi bennem semmi nem maradt meg 7 hetig, nem is kivantam semmit, aztan jol belejottem az evesbe, 23 kgt hiztam :( a testedbol megkap mindent a baba, nyugi. Fog ez valtozni. En kincsem masfel het mulva 5 hos, minden rendben vele:)
2016. jún. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ez nekem annak tűnik, nekem is vészes hányásom van/volt. szerencsére már jobb, de nagyon rossz volt kb a 25-28. hétig. nekem se tudtak vele mit csinálni, kivéve infúziót kaptam amikor nagyon rossz volt (4szer is), ezen kívül rennie és daedalon tablettákat szedtem marékszámra. amikor az se maradt lent akkor a daedalon kúp segített. kitartás, jobb lesz! de ha már egy napig a vizet se tudod bent tartani, akkor azonnal kórház, mert kiszáradhatsz, velem is ez volt, és az veszélyes a babára is.

31hkm

2016. jún. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2016. jún. 20. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!