Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire számíthat terhesség,...

Mire számíthat terhesség, majd szoptatás után egy 75E mellméretű nő? A lógó mellek, vagy az ennél is nagyobb méret kialakulása ellen lehet-e majd tenni valamit?

Figyelt kérdés
Számomra ez a méret már így is nagy, de még éppen "elviselhető", még lehet elegánsan öltözködni, még éppen nem zavaróan feltűnő. Kifejezetten viszolygok azonban attól, amikor idősebb nőket látok ehhez képest jóval nagyobb mérettel, láthatóan lógó mellekkel. Vajon ilyen adottságok mellett erre lehet majd számítani? Aki ilyen helyzetben volt, tudott tenni ez ellen? Mit?

2016. jún. 21. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem nőtt a mellem terhesség alatt (85b), nem lóg. Szoptatásról nem tudok nyilatkozni.
2016. jún. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szemelyes tapasztalatom nekem ugyan nincs, mert nekem kicsi volt a mellem. Viszont a hetekben olvastam itt egy kommentet, ahol a nonek DDrol lett Bs melle szoptatas utan. Tehat szerintem nem szuksegszeruen no ennel is magyobbra.
2016. jún. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem F-es mellem van, nem változott a terhesség és a szoptatás alatt.
2016. jún. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 85,B volt. Most 24 hetesen 85D. Genetika lóg e majd,de ha nagy,akkor fog is elöbb utóbb.
2016. jún. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen ugyan olyan a mellem, mint előtte, pedig D-vel kezdtem, E-F volt a terhesség végére és szülés után F kellett. Nem szoptattam, csak fejtem 4-5 hónapig, de mind a kettő gyerekemnél és most egy évvel a 2. szülés után, ahogy a súlyom is rendeződik, a mellem ugyan olyan méretű, mégcsak nem is lóg (jobban), mint előtte.
2016. jún. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 95 DD volt a terhesség elején.A melleim már tini korom óta lógnak.Ezen a szopi nem változtatott.Most viszont 115 E a méretem.
2016. jún. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 80D volt terhesség előtt, 80E lett terhesen, visszament D-re viszont sajnos lógnak. Gondoltam én, hogy egyéni, úgy tűnik a válaszokon. Ne izgulj előre! :)
2016. jún. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!