Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől tud elmeszesedni,...

Mitől tud elmeszesedni, elöregedni a méhlepény, ha soha nem dohányoztam és a vérnyomásom sem magas, továbbá kezdettől fogva szedem a terhesvitamint?

Figyelt kérdés
30 hetes kismama vagyok, és 2.fokban elöregedett a méhlepény.

2016. jún. 22. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én se dohányoztam és nem is volt magas a vérnyomásom. A 28. héttől volt 2-es a lepényem, végig annyi maradt. Ez nem azt jelenti, hogy rohamosan fog öregedni, nyugodj meg.


Milyen volt a flow-d, ha nem néztek, kérd legközelebb! Egyébként nekem anyukám dohányzott velem, mikor terhes volt és a dokim azt mondta, valószínűleg emiatt van az én méhlepény öregedésem.

2016. jún. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én sem cigiztem, nem ittam, semmi károsat nem csináltam, mégis nekem szegezte a kérdést szülés után a szülésznő, hogy cigiztem hogy így el van öregedve???

De anyám velem is cigizett. Akkor ennek köze van hozzá?

2016. jún. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a szonográfus, hogy a terhes vitamin is hozzájárul a méhlepény öregedésèhez.
2016. jún. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát passz, nekem 3 terhességből kettőnél elöregedett. Én soha nem dohányoztam, anyám meg igen, de terhesen letette.
2016. jún. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét terhességemnél ez volt, nem dohányzom, alacsony a vérnyomásom. Van ilyen. 38+6-ra, és 39+3-ra születtek, teljesen egészségesen, 3,5 kilóval.
2016. jún. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kàlciumtól. Sok tejtermék vagy a vitaminok.

Első babàval nem szedtem csak a terhesvitamint szüléskor 1. fokban volt érett a lepény,màsodikkal nagyon gyulladt volt a fogìnyem és romlottak a fogaim,kàlciumot kellett szednem, 25hetesen màr 2.fokban volt érett a lepèny. Azt mondta a doki vegyek vissza a kàlciumból.

2016. jún. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem biztos nem. Végig kevés volt a kalciumszintem.
2016. jún. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!