Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Down szűrésen minden okés,...

Ildi0620 kérdése:

Down szűrésen minden okés, kivétel kóros orrcsont. Szerintetek baj van?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Minden értékem jó volt,kivétel az orrcsont,rövidebb kicsit. Az arány 1:657- hez. Szerintetek baj lehet? Mindenképp megnézetem Mégegyszer,csak utána megyek magzatvíz vételre. Volt valakinek hasonló? 😖

2016. jún. 22. 18:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%

először is menj el egy jobb helyre (Maternity, Istenhegyi), és nézesd meg jó uh géppel.


Aztán meg ne amniocentézisre menj, hanem csináltass Niftyt vagy más vérvételt, mert azoknak nincs vetélési kockázata.

2016. jún. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen én is azért akarom megnézetni,mert félek tőle. Remélem m beteg,mire megnyugodnék jólvan addigra jön egy másik baj. 😡
2016. jún. 22. 19:00
 3/19 anonim ***** válasza:
8%
A Down emberek színtiszta szeretetből állnak. Ha az lett, akkor mielőtt kivégzed és darabokban szedik ki belőled, előtte azért tájékozódj róluk.
2016. jún. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó! Kvára nem volt sehol szó abortuszról, mit kell itt mindjárt fröcsögni, nincs a kérdezőnek elég baja?!
2016. jún. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

"A Down emberek színtiszta szeretetből állnak. Ha az lett, akkor mielőtt kivégzed és darabokban szedik ki belőled, előtte azért tájékozódj róluk."



Ezt minden hasonló kérdésnél el fogod sütni??? Nem írta a kérdező sehol,hogy ez esetben elvetetné,de egyébként sincsen semmi közöd ahhoz,ha valaki nem akarna fogyatékos gyereket nevelni...

2016. jún. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Tavaly augusztusban volt missed ab-om 18 hetesen,hogy mi volt a baja konkrétan nem tudom,de a szövettanban nála kizárták a down-kort. Higgyétek el,nem szeretnék hasonlót😡. Mostani babámnál,minden adat jó,kivétel az orrcsontot találták rövidebbnek. Van egy egészséges huncut kisfiam,ő sokat segített hogy feldolgozzam,de teljesen ugyse lehet. Én hiszek abban hogy nincs baj. Ultrahangon megnézetem Mégegyszer. Magzatvízvételtől félek,hogy elvetélhetek.
2016. jún. 22. 23:45
 7/19 anonim ***** válasza:
68%

Ha jobban utánajársz a magzatvíz mintavételnek (nekem volt és beleástam magam előtte), annyira minimális a vetélési arány, hogy speciel én (de ez én vagyok) kicsit lehúzásnak érem a 200-300 ezer forintos teszteket. Két profnál is jártam előtte, mindkettő azt mondta,hogy 0,5 % a vetélési arány, de ebben bele számolják az olyan vetéléseket is, ami az amnio után egy hónappal következett be, de nem feltétlenül bizonyítható,hogy az amniotól.

Ne érts, nem rábeszélni akarlak, csak engem is betojattak különböző fórumokon, aztán mondta a prof, hogy a közel 40 éves praxisa alatt, több száz nőt küldött már amnióra és mindössze egynek lett a vége vetélés, bár megjegyezte,hogy anyuka cigizett és ivott a terhessége alatt, szóval nem biztos, hogy tuti az amniotól volt.

Én nem bántam meg, hogy megcsináltattam. Az egyetlen, ami rossz benne a 4 hetes várakozás az eredményre. Nekem ugyanilyen arányszámom volt, mint neked, csak nekem Edwards-ra. Én is voltam az Istenhegyin, és még a két profnál uh-on, de nyilván mindenki azt mondta,hogy az uh nem 100%-os, és bár kicsi az esély,hogy gond legyen, tutira nem merik rámondani.

Azóta van egy egészséges 8 hónapos fiam!

2016. jún. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
1.vagyok, nekem is amniom volt, de vervetelt akartam, csak azzal kifutottunk volna az idobol. En is genetikusnal voltam, o a vertesztet javasolta, persze a vetelesi arany alacsony, de nem nulla. A vertesztnel nulla.
2016. jún. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Felhívtam a genetikust,magzatvízvétel lesz. Bízom a Jó Istenben 😓 Papíromon még az is van hogy koponya/agy normális. Plussz olyan jó ez a terhesség,mintha nem is lennék az. Egyedül a melleim feszülnek 😊 Kyncsbe mondták olyan mint egy sajtkukac,annyit mozog 😃.
2016. jún. 23. 13:04
 10/19 A kérdező kommentje:
Majd csak július 19-én veszik le. Most idegeskedhetek még 😩
2016. júl. 1. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!