Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kombinált tesztem eredménye:...

Kombinált tesztem eredménye: PAPP-A:1.10MoM Szabad b-hCG:2.13MoM NT:1. 08MoM Down:1:190 Edwards:1:50000 13. heti UH:NT:1.8mm, CRL:77mm, orrcsont látszik.40 éves lombikos vagyok. Bevállaljam az amniót?

Figyelt kérdés
2015. máj. 12. 15:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én ennél jobb eredményre bevállaltam. Nekem is volt két genetikai uh-on, nem is akármilyen gépekkel, én mégis úgy voltam vele,hogy az uh, akkor sem 100%-os.

Egy hete csinálták, még várom az eredményt.

2015. máj. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Attól függ: ha betegen is megtartanátok, akkor szerintem ne. Ha nem, akkor igen.


Mi csináltattunk kombinált tesztet, de csak azért, hogy felkészüljünk, a megtartásán nem változtatna. Az amnio kockázata viszont már nem csak egy vérvételé és uh-é. Ezt csak akkor vállalnám, ha nem tartanám meg a babát betegen.

2015. máj. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
5-évig küzdöttünk a babáért.Nem szeretnék beteg kisbabát.Viszont félek,hogy egészséges és az amnió miatt esetleg elvetélek. Pécsen csinálnák volt valaki ott esetleg? Mennyire profik?
2015. máj. 12. 15:27
 4/17 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy elmennék amniora. Mondjuk ilyen idősen én nem is vártam volna az eredményre mentem volna.
2015. máj. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Igaz, én Szegeden csináltattam, de túléltem. Szerintem nálad nagyobb százalékban az esélye (a fenti adat alapján) a beteg babára,mint a vetélésre az amnió miatt.

A prof aki engem vizsgált, mondta,hogy a 35 éves pályafutása alatt mindössze egy kismamával lett gond.

2015. máj. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A fenti adatok alapján mi nem jó? Kérdeztem de a klinikán nem mondtak semmi különöset csak az életkoromat mondogatták.
2015. máj. 12. 15:38
 7/17 anonim ***** válasza:
A Down 1:190-hez! Ez magas kockázatnak számít!
2015. máj. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi sokat segítettél ennyit én is tudok 40 éves fejjel.A fehérje markerekre gondoltam. Valamelyik magasabb...?
2015. máj. 12. 15:49
 9/17 anonim ***** válasza:

Jól van na, nem kell támadni. Annyira én sem értek hozzá, próbáltam segíteni.

Nyilván valamelyik rossz, mert pusztán a korod, nem adna ilyen magas kockázatot. De nyilván lényegtelen is! Ha ez jött ki, akkor ez jött ki.

2015. máj. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem támadni akartalak csak rohadtul el vagyok keseredve attól is félek ha beteg esetleg meg kell szülnöm.De szerintem bevállalom az amniót lesz ami lesz.
2015. máj. 12. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!