Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 hete használok utrogestan...

2 hete használok utrogestan hüvelykapszulát. Az normális, hogy csíp? félek, nehogy fertőzés legyen, vagy ez az utro mellékhatása?

Figyelt kérdés
nektek is volt ilyen? kapok szteroidot is,ezért félek,hogy könnyebben elkapok valami fertőzést.
2016. jún. 23. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, volt. 3 hét használat után kezdődött. Fertőzés volt sajnos. Azt mondta az orvos így kezelni sem lehet de mivel gombás nem veszélyes a babára nézve. Gondolom bakteriálisra írt volna fel valamit. Szóval nézesd meg magad és eldönti, hogy van-e valami fertőzés, ha igen, akkor milyen. Nekem azt mondta a terhesség eleve hajlamosít rá viszont a távozó felesleg miatti nedvesebb közeg sokat ront pluszban a helyzeten. Még 3 hétig kellett elviselni a fertőzést, durva lett a végére.
2016. jún. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb félévig használtam de sosem csípett. Valami nem oké.
2016. jún. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legjobb ha felhívod az orvosodat!
2016. jún. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi,kaptam időpontot délutánra.kicsit beparáztam.
2016. jún. 23. 10:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki nyugodtam szedjem a hüvelyit szájon keresztül ha másképp nem megoldható.
2016. jún. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!