Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora lehet a baba?

Mekkora lehet a baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Bizonyára többen is tapasztaltatok már pattogó; recsegő hangokat a pocakból amiket ugye a baba izületei; csontjai adnak ki.Aki tapasztalt ilyet ; annak végül mekkora babája született és mikortól hallotta kb.? Az első fiammal kb a 30. Héttől Hallottam; ő 3370gr;51 cm lett.Most ismét hallom már egy ideje.Még van 4 hetem..nagyon kíváncsi vagyok.Szóval; kinek mekkora lett 😉?
2016. jún. 23. 12:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Tessék???

Az életben nem hallottam erről és az összefüggést sem értem a gyerek mérete és a "pattogás, recsegés" között.

2016. jún. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igaz és még csupán 18 hetes vagyok de semmilyen hangot nem hallok... meg jobb esetben szerintem nem is kell..... :)
2016. jún. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

soha nem hallottam ilyet, és nem is hallottam még senkitől, hogy ilyet hallottak volna.

32hkm

2016. jún. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hallottam soha
2016. jún. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Pattogó ízület és csontok? Ezt mégis honnan veszed?
2016. jún. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem volt az előző terhességem alatt is...Ahogy mozdult a baba a vége felé sokszor Hallottam reccsenő- pattogó hangot.Jól meg is ilyedtem mert azt hidtem; hogy a burok repedt meg.Kérdeztem a dokimat is erről anno; ő mondta; hogy a baba izületei; csontjai azok mert már nagyon pici a helye és; hogy ez nem jelent semmit; nem kell megijedni.Illetve itt a gyakorin is voltak- vannak hasonló kérdések; szóval nem én vagyok az egyetlen aki tapasztalta...pedig sokan hülyének néztek 😆 A Férjem sem hidte el amíg nem hallotta saját maga.Puszta kíváncsiságból tettem fel ezt a kérdést!
2016. jún. 23. 13:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha te mondod, elhiDem, hisz te is hiDel benne.
2016. jún. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is vannak ilyen hangok. Általában akkor hallom, amikor hevesebben mocorog. Még nem született meg. 34 leszek hétfőn. 😊
2016. jún. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Naaa végre valaki aki nem néz idiótának miatta 😂
2016. jún. 23. 20:56
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is hallok ilyen hangokat a pocakomból szinte minden nap 1x este,amikor aktív, egy hónapom van hátra. A kérdésedre válaszolni még nem tudok,de láttam, hogy sokan hülyének néznek téged, pedig tényleg van ilyen :)
2016. jún. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!