Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menjek be az ügyeletre? Mi...

Menjek be az ügyeletre? Mi tegyek?

Figyelt kérdés

24 hetes es 3 napos terhes vagyok. Elso kisbaba fogalmam sincs h mi normalis erzes es mi nem viszont miota felkeltem azota alhasi fajdalmaim vannak de csak a bal oldalon. A derekam is faj szinten a bal oldalon. Állni nem is tudok meg menni se nagyon csak fekudni vagy ulni, akkor elmulik.

Mit csinaljak? Menjek be az ugyeletre vagy ne?


2016. jún. 25. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább menj be feleslegesen mint hogy baj legyen.
2016. jún. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Irány az ügyelet!
2016. jún. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy jártam 24 hetesen és bementem. Néztek vizeletet, csináltak UH-t és minden rendben volt, azt mondták más szakirányt keressek fel ha nem múlik. Vettek még vért is az is rendben volt. Nyugodtan mentem haza. Másnapra elmúlt. Nem tudom mi volt.
2016. jún. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem keményedik a pocakos?
2016. jún. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyre több helyen lehet kellemetlen vagy fájhat... Nem kell panikolni. De ha ugy érzed magad megnyugtatására be kell menni. :)
2016. jún. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem kemenyedik. Nemtudom mi lehet de ma is rossz.

Viszont mar tudok menni meg allni. De idejig oraig jo aztan rosszabb.

A baba elvan, mocorog:) csak az állás kegyetlen.

Meg ha elmegyek pisilni, akkor tokre faj a hasam pisiles kozbe meg utana.

2016. jún. 26. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!