Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 52kg kezdtem a terhességet....

52kg kezdtem a terhességet. Most 64kg vagyok és 28 hetes. Szerintetek ez sok? Vajon még hány kg jön fel a végéig?

Figyelt kérdés
2016. jún. 25. 14:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Szia

28 hetes 160 cm vagyok.Most tartok 8 kg hízàsnàl viszont én 62-ről kezdtem.

Eléggé vizesedem és még ugyanennyire számítok sajnos.

Első terhességnél súlyos toxaemiàval 20 kg ot híztam de lement 16 utána.

Persze így soknak tűnhet de sok mindentől is függ és lemegy a java ne aggódj.

2016. jún. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

176 cm vagyok, 66 kg-val kezdtem, most vagyok 29 hetes és 76 kg, azaz 10 kg eddig. Kicsit felszedtem ugyan a fenekemre is, de összességében inkább csak a hasamra. Én fel szoktam próbálni a terhesség előtti, nem streccs nadrágjaimat, és ha még feljön a combomra (nyilván a hasamra, derekamra már nem), akkor az azt jelenti, hogy még nem a combra, fenékre ment a hízás :-)

Amúgy ha vékonyan kezdted a terhességet, több hízás megengedett, kell a tartalék a szoptatásra is.

2016. jún. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
49kg keztem most tartok 64kg-ál 159cm vagyok 34 hkn csak a hassmra híztam szinte alig látszik rajtam valami felesleg ne foglalkozz a súlyoddal amíg nem vészes a hízás nem vagyunk egyformák mindenki máshogy hízik
2016. jún. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Szerintem sok, legalabbis nekem sok lenne.

En 178 cm vagyok, 62 kg a kiindulo sulyom. Az elso gyerekkel hiztam igy, mint te, akkor az elejetol hiztam aprankent, meg neha temposabban. Bevallom, en sokat ettem. Nem tunt durvanak a hizas, csak akkor volt feltuno, amikor megszultem. Hasonloan alltam ilyenkor mint te es 25 kg lett a vegere, ugyanis az utolso hetekben mar nem csak hiztam, hanem vizesedtem is. 12 kg maradt meg miutan megszultem, kb semmilyen regi ruhak nem jott ram 3 honapig, alug vartam, hogy visszafogyjak.


A masodik terhessegemnel igyekeztem odafigyelni, nem akartam sokat hizni, de nem is dietaztam. Kb 7 kilonal jartam 30 hetesen es 11 lett a vegere. Nekem ez volt az idealis, nem is vizesedtem. 1-2 kiloval voltam szules utan nehezebb, mint terhesseg elott.

2016. jún. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Első terhességem 22 évesen 158 cm 45kg. 30 kg it híztam a 37. Héten szültem 2950g 51cm hüvelyi úton ahogy megszültem 20 kg-val kevesebb voltam. (Nagyon vizes voltam) A maradék tíz a szoptatás alatt lement (8hónap)

Most 14 hetes vagyok 32 éves 50kg-val kezdtem most vagyok 55.

Arra figyelj h a vernyomasod es a cukrod rendben legyen.

2016. jún. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én 158-hoz 55-tel kezdtem, 72 lett a vége, 10 lement a szüléssel, rémesen vizesedtem, baba 3300 volt.
2016. jún. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

szerintem rendben van, egyébként is sovány voltál :)

én 168cm magas vagyok, 52kiló körül lehettem mikor kezdtem, nem tudom amúgy mert nem méregetem magam.

12. héten a védőnő 55 kilósnak mért, abból gondolom leginkább, de lehet csak 50 voltam...


most 35. héten 65 kiló vagyok és köszön jól érzem magam :) nem szeretnék 70 kiló lenni, de ha úgy lesz is túlélem :D igazából a bmi szerint teljesen ideális a súlyom, na de van bennem egy 2 kilós gyerkőc plusz ugye a víz és lepény szóval még mindig elfér rajtam 1-2 kiló :D

2016. jún. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

169 cm vagyok, 65 kg-val kezdtem ezt a második terhességet. Most vagyok 27 hetes és 71 kg. Leginkább pocakban növök, fenék/comb minimálisan lett nagyobb.

Az első gyereknél összesen 11 kg lett...mosr szerintem több lesz...azt vettem észre, hogy most sokkal inkább ki vagyok éhezve szénhidrátra mint az elsőnél, illetve most az édesség is csúszik sajnos, azt a lányomnál totál nem kívántam.

2016. jún. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

164 cmvagyok. 52 kg -val kezdtem, 67 kg- val szultem.

Nekem soknak tunik. Foleg a vegen jottek csak a kilok! Baromi nagy hasam volt a vegere. 3400 g lett a baba, de en sokaig kuzdottem utana a regies alakomert, no persze nem az volt a fo cél.

2016. jún. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!