Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Köldökzsinórban csak 2 ér?

Köldökzsinórban csak 2 ér?

Figyelt kérdés
Uh-on kiderült, hogy csak 1 artéria van 2 helyett a köldökzsinórban, am minden más (mérete, végtagok, szívműködés, koponya, vesék, hólyag, orrcsont mérete rendben!) Genetikai konzultációra és? vizsgálatra küldtek. Akinél ugyanez volt, leírná, hogy mire számítsak? Köszönöm!
2016. jún. 25. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem értek a témához, de ezt találtam, talán te is keresgettél a neten és megtaláltad, de ha mégsem, gondoltam, jól jöhet:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2016. jún. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Ha genetikara kuldtek, valoszinuleg amniot akarnak neked csinalni. Nekem volt, nem volt semmi baj (nem emiatt volt).


Milyen volt a flow? Ha az oke, akkor nincs baj. Nem akarsz elmenni egy jo helyre uh-ra? Pl Istenhegyi v Maternity?

2016. jún. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gondolkodom igen, hogy hova menjek, a dokim a Czeizel Intézet munkatársa, nagyon megbízom benne. De most bejelentkeztem egy másik dokihoz is. Az amnio-tól félek...
2016. jún. 25. 18:34
 4/4 anonim ***** válasza:
A kérdéshez nem tudok hozzá szólni, még nem találkoztam két eres köldökzsinórral. Viszont az amniótól nem kell félni,hidd el. Én is féltem tőle, de tök feleslegesen, nagyobb a füstje, mint a lángja, viszont jó vizsgálat, szinte minden kiderül belőle. Én a Nyírő kórházban voltam, csak ajánlani tudom, mindenki abszolút profi és kedves, már ha pesti vagy.
2016. jún. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!