Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Köldökzsinórban 1 altéria és...

Köldökzsinórban 1 altéria és egészséges baba? Járt így más is? Bővebben lent

Figyelt kérdés
32 hetes vagyok és most vették észre, hogy 3 rész helyett 2 részből áll a köldökzsinór, tehát két artéria helyett egy van, de szervileg semmi gond a babával, mindene szép. Mindenhol azt lehet olvasni, hogy fejlődési rendellenességről van szó ilyenkor. Aggódni kezdtem, hogy miért most veszik észre, de azt mondták, hogy ez előfordul és egészséges is lehet a baba, mert nem látnak a babán eltérést.
2011. aug. 19. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul. Egy unokatestvérem és egy ismerősöm volt így, de egészséges lett a babájuk.
2011. aug. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Gratulálok az orvosodnak
2011. aug. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Második válaszoló, te miért gratulálsz? Ha minden rendben van, akkor semmi baja nem lesz a babának. Mint, ahogy írtam az én környezetemben két baba is így született, mindkettő óvodás már, értelmes, egészséges.
2011. aug. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!