Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33hetesen bal oldalt csipőnél...

Narancs223 kérdése:

33hetesen bal oldalt csipőnél fájdalom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Volt valaki úgy hogy annyirafájt a dereka hogy konkrétan bicegett ésalig birta emelni alábát terhesen? Én már rettenetesen unom kb egy hete tart nem tudom mi lesz ígymit kenjek rá vagy valami de az ágyból is fájdalmakal kelek ki baba becsült súlyakb 2,5kg első baba!

2016. jún. 25. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
En is igy voltam a 2. babamnal.Nekem csak a szulessel szunt meg.Kitartas, mar nincs sok hatra!Konnyu szulest!
2016. jún. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :-(
2016. jún. 25. 21:01
 3/10 A kérdező kommentje:
Szülés előjelei nálatok mi volt??
2016. jún. 27. 22:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Előjel nálam a folyamatos keményedés volt.de szünet nélkül.eleinte csak orákon át, de később már egész nap, még később egész ejszaka is. Egy hét mulva született.
2016. jún. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nálam is keményedés van serékfájdalom mensi fájdalom azthiszem ma meglátogatom a dokimat, mert ugy is menni kell az utolsó uhra :-) múltkor 3hétnél nagyobbra mérték mensi szerint viszont 34hetes.... nem tudom mi lesz
2016. jún. 28. 08:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Nekem folyamatosan fajt a csipom, es a 32. hettol surun voltak josloim. 36+4-re szuletett a lanyom.
2016. jún. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Mennyivel született a babád?Meddig voltatok a kórházban?volt inkubátorban? S hogy indult el a szülés? Bocsi az offért.
2016. jún. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3055 g volt es 49 cm.Mindig nagyobb volt 1-2 hettel a meretei alapjan. Dec 4-en, penteken mikor felkeltem, nagyon vizes lett a bugyim, a pizsim.Amikor lefekvesbol alltam fel, mindig elontott egy kis "viz".Volt itthon spec.betetem, ami elszinezodik magzatvizre, neg. lett.Azert szombaton bementem a korhazba, ott is csinaltak tesztet.Szinten neg., viszont a monitorozason mar eros mehtevekenyseget mutatott a gep.Hazakuldtek.Szerdan hajnali 4-kor jottek az igazi fajasok.Delben mentem be, 15-kor szuletett a lanyom.9/10-es Apgarral.Egy percig sem volt inkubatorban, nem kezeltek koraszulottkent.Annyi volt, hogy eloiras miatt csak szombaton johettunk haza, mikor toltotte volna a 37. hetet.Olaszorszagban szultem, lehet, hogy Mo-on mas a protokol, ha 37. het elott szuletik.
2016. jún. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Második terhességemnél volt csípőfájdalmam a 30.héttől kb. Volt, hogy én is bicegtem, ha úgy helyezkedett, aztán pár napig megszűnt majd újra előjött. A kiírt napon szültem :) A szülés jelei az elsőnél az volt, hogy elfolyt a magzatvíz, másodiknál arra keltem, hogy jönnek a fájások, rendszeres 10 percenként. Erősek voltak, nem lehet összetéveszteni a jóslókkal.
2016. jún. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, most látom, hogy előjeleket kérdeztél, az elsőnél elment a nyákdugó pár nappal előtte, a másodiknál hasmenésem volt szülés előtt szintén kb 3-4 nappal.
2016. jún. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!