Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves kismamák! 14-15 hetes...

Kedves kismamák! 14-15 hetes vagyok, és tegnap este óta enyhe szurkáló hasifájdalmam van. Korábban is volt de nem ennyiszer. Szerdán voltam a nőgyógyászomnál, azt mondta minden oké. Ez a fájdalom mitől lehet? Vagy a terhesség velejárója?

Figyelt kérdés
Az első trimeszterben 2x voltam kórházban kisebb görcsök miatt szóval elèg parás vagyok, ès 5 ève várunk erre a kisbabára. Biztosan túl aggódom de előre is köszönöm ha megosztjátok velem a tapasztalataitokat :)
2016. jún. 25. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyúlnak a méhedet tartó szalagok. Normális.
2016. jún. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mono144 ***** válasza:

Szia, nekem a 16. héttől kezdődtek és borzasztóan húzott, szúrt, nagyon kellemetlen volt. Most egy hete már nem érzem, de nőtt nagyon sokat a pocakom. Szerintem a növekedés miatt, ahogy első válaszadó is írta nyúlnak a méhtartó szalagok. Én is futottam dokihoz de nem tudott mit mondani rá, zárt méhszáj, és negatív vizelet teszt után. Kitartást ezalatt az időszak alatt, de sajna lesz még ilyen időnként.

19+5 hkm

2016. jún. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat. A szúrkálás elmúlt, egyre inkább úgy sejtem hogy a hidegfront hozza elő, most viszont fáj a derekam, sajnos van 2 sèrvem. :( Mèg annyit lányok, hogy enyhe menzesszerű fájdalom meddig normális? Vagy az egèsz terhesség során lehet? Ritkán jelentkezik csak a 2 kórházi után mindentől megijedek.
2016. jún. 26. 09:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha front van, mint most is, én is többet görcsölök. Normális, amíg nem fáj. Magnézium segít :)

32hkm

2016. jún. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!