Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hig vizes folyásom van peteéré...

Hig vizes folyásom van peteérés után 3 nappal. Mitől lehet? Többi lent.

Figyelt kérdés
Mensi után 2 és 3 nappal voltam együtt a párommal, illetve peteérés előtt 2-1 és peteérés napján. 27-28 naposak a ciklusaim. Peteérés után vagyok 4 nappal és hányingerem van, mellbimbóim érzékenyek, fájnak.Nem vártat Jun.6-tól nem várom.Jelenthet valamit mert ilyen még sosem volt?.Normális válaszokat várok.

2016. jún. 26. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia én 3-ara nem varom ! Nekem is vizesebb volt majd tegnap 6.dpon ilyen sargas feheres lett.annyit mondthatok h hasonlo volt amikor terhes lettem novemberben! Akkor is vizesebb volt eloszor majd besargult, nem vart elott barnaztam majd a nem vart naptol kezdve mint a sivatag;) drukkolok
2016. jún. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Gondolom Július 6-ot akartál írni a nemvárt napjára...


Peteérés után 4 nappal meg mit akarsz még érezni?? Leghamarabb is utána kb. 13-14 nappal érezhetsz bármit is.

Meg hogy lehet hogy utána vagy 4 nappal úgy, hogy 28 naposak a ciklusaid és 6-ára nem várod??


A folyás meg bármilyen lehet, nem jelent semmit se.

Nem lehet, hogy pont most ovulálsz?? Azért lehet hányingered meg azért érzékenyek a melllbimbóid...

2016. jún. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
irtam hogy mensi után voltam együtt a párommal, tehát ha akkor összejött a baby akkor elméletileg ma már lehetnek tűnetek. Legalábbis én igy vélem. És igen, lehetséges, mivel elő terhességemnél is mensi után pár nappal lévő együttlétből lett gyerek, csak akkoriban sajnos abortusz lett a vége.Akkor is már jóvval mensi előtt lettek tünetek, hányinger hányás, hasfájás és a mensim még kb 2 hét után kellett volna megjönnie. Igaz nem minden terhesség egyforma....
2016. jún. 26. 16:10
 4/10 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak: Én sosem barnáztam se peteéréskor se mikor terhes lettem. Igazából én magamon észre se vettem akkor a tüneteket mig nem teszteltem, de azt is csak bratyiból, hogy ugyan már nem vagyok én terhes. De aztán még is az voltam. Na onnantól kezdve minden tünet előjött nálam egyből :P és még a mensim is hetekkel később vártam. tehát sok hülyeséget olvastam itt a gyakori kérdésekben már, hogy "peteéréshez van kötve" a terhesség.... :D :D Drukkolok neked is ahogy magamnak is. Mióta próbálkoztok? Mi már lassan 1 éve
2016. jún. 26. 16:40
 5/10 A kérdező kommentje:
ja és hozzá teszem, hogy akkor még esemény utáni tablettát is bevettem, kellő időben.... Rajta is van a dobozán, hogy asszem a 99% ból 1% a beleesik abba hogy nem hat a tabletta. Én beleestem pont abba az 1 %-ba.
2016. jún. 26. 16:45
 6/10 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy hülyeség, de most én is pont így voltam. Szombaton volt pé-m, és nagyon híg, vizes folyásom kedden.

Én sem értettem, mi ez, mert még nem tapasztaltam, pedig nem vagyok kezdő:)

Én is július 5-re nem várom.

Általában mosolygok az ilyen "tüneteken", és igen, igazából semmi nem okozhatja, de érdekes megfigyelés volt nálam is.

Én is arra gondoltam, hogy esetleg hamarabb volt pé, mint gondoltam (éreztem), és ez már a beágyazódás eleje lehetett?

Majd kiderül, én szerintem egy hét múlva már tesztelek :)

Drukkolok nektek is nagyon!

2016. jún. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó válaszoló, neked is drukkolok. Remélem nálunk is végre jönni akar a gyerkőc. Kivizsgáláson is voltunk már és minden rendben van mindkettőnknél. Nem értem mi lehet ez. :) Ráadásul egyfolytában éhesnek érzem magam
2016. jún. 26. 17:26
 8/10 A kérdező kommentje:
nekem nem áll szándékomban tesztelni, meg várom a nemvártot és ha nem jön meg csak akkor tesztelek. De akkor is rá pár napjára, mert már jártam úgy hogy késett majdnem 1 hetet, addig csak barna maszatolásom volt és végül megjött akkor. :( pedig kezdtem reménykedni hátha.... Hozzá teszem nem görcsölök rá a gyerek témára. Mindegy is rá görcsöl e az ember vagy sem, ha akar úgy is jönni fog majd. :) Én sem vagyok már kezdő, lassan lassan már leketyeg a biológiai órám...
2016. jún. 26. 17:45
 9/10 anonim ***** válasza:

Én azért tesztelek, mert palástfű teát iszom, és ha nem vagyok terhes, akkor azt abba kell hagyni.

Sajnos vetélésem is volt márciusban. Azóta rájöttünk, igazán akarjuk a babát. Előtte úgy voltunk vele, ha jönni akar, jön. De nagyon fájdalmas volt a vetélés a 8. héten.

Egyébként másfél éve próbálkozunk, én már 42 vagyok.

A férjemmel közös gyereket szeretnénk, bár mindkettőnknek van már saját.

2016. jún. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, lett akkor baba?
2020. máj. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!