Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalis ez? Varandosagom 26....

Normalis ez? Varandosagom 26. heteben jarok.

Figyelt kérdés
Ma estere elkezdett gorcsolni a hasam nem minden pozicioban erzem annyira,de ahogy sokaig fekszek foleg ha ulok ugy akkor erzem jobban.felallok es erzem h huzodik az alhasamnal.a babam mozog mert ot erzem Hala Istennek.de elgge ketsegbe ejto ez h faj a hasam alul.....irnatok h mi lehet ez? Kerlek demmi negativat igy is elegge aggodom! Koszonom
2016. jún. 27. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyesmi, csak en kiegyenesedni sem tudtam, annyira fajt lent oldalt egy ponton a hasam. Bementem a korhazba, ott megneztek a mehszajam, zarva volt, UH-ra kuldtek, nem volt semmi problema szerencsere. Azt mondtak nekem, hogy a terheseknel neha elofordul, hogy ok nelkul faj valami.

Viszont ha aggodsz, akkor menj be te is, hogy megnyugodj.

2016. jún. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

most görcsöl, húzódik vagy csak fáj az alhasad? mert5 nagyon nem mindegy. ha görcsöl akkor vegyél be magnéziumot és hanem múlik, akkor menj be a kórházba.

ha húzódik-fáj akkor meg a méhszalagok nyúlnak, ez természetes hiszen nő a méhed, feszül minden porcikád, húzódik ki a bőröd, hasfalad :)

2016. jún. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen termeszetes.:) szalagok nyulnak vagy magnezium hiany.:)
2016. jún. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom eldonteni igazabol de pontosan ezt senki nem tudja h most gorcsol faj vagy huzodik....de ha fekszem jobban vagyok. Es nem erzem annyira. Lehet a front miatt is van...sokat olvastam a neten es annyi ijeszto dolog is van .....ezert tettem fel en is a kerdest
2016. jún. 27. 00:43
 5/6 A kérdező kommentje:
Es a babam mozog, mondjuk most bulit tart inkabb odabennt a pici fiam. Mar most imadom szeretem.ezert is sokat aggodom. Annyi rosszat hallani .....
2016. jún. 27. 00:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem néha a mozgása miatt is volt ilyen feszülő érzésem. Görcseim végig voltak, mindenféle fájdalmam is, én nem szégyelltem bemenni a kórházba, ha aggódtam. 4x voltam bent ebből 1x barnázás volt az elején, a többi ilyesmi miatt. Egyszer elküldtek urulógiára is, mert a baba köszöni, jól van. :) meg kézi vizsgálat plusz vizeletvizsgálat sem mutatott bajt de kiegyenesedni sem tudtam. Volt ez 24 hetesen. Sose derült ki miért. 31 hetes koromtól folyamatosan jóslófájásaim voltak. Azzal is voltam bent egyszer 31 hetesen. Hátom feküdni vagy ülve háton támaszkodni nem tudtam, egyszer nagyon begörcsölt a hasam, ezzel az orvosomat hívtam fel. Azt mondta csak egy ideget nyom. Magnosolvot ittam napi 1-2 tasakkal. 39+5 hetesen szültem.

Szóval sokminden előfordulhat úgy, hogy nincs baj. De én paramamiként komolyan gondoltam, hogy inkább 100 felesleges vizsgálat, minthogy egyszer túl késő legyen.

2016. jún. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!