Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki szedett Duphastont,...

Aki szedett Duphastont, hányadik hétig kellett szedjétek? Rendben volt minden miután abbahagytátok?

Figyelt kérdés
2016. jún. 28. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
12. hétig, utána az orvos utasítása alapján csökkentettem, de szerinte teljesen el is hagyhattam volna egyből, csak nem mertem. Mondjuk nekem keveset kellett szednem, 3X1-et, asszem.
2016. jún. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem csak 2x1-et kell, akkor az még kevesebb. Nekem annyit mondott, hogy a 13. hét végéig, de azt nem hogy csökkentsem vagy valami, pedig én is úgy hallottam, hogy nem szabad azonnal abbahagyni.
2016. jún. 28. 10:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem a 15. hétig kellett szedni....és aztán fokozatosan csökkenteni. A méhlepény a méhszáj közelében volt, ez volt az egyik oka, hogy felírták és az, hogy előtte volt egy missed ab.om.

Veszélyezetett is voltam, tehát sokat nem mozoghattam az első hónapokban és utána is csak fokozatosan, keveset.

Később mégis indítani kellett a szülést, de teljesen egészséges kislányom született. Kitartás! :)

2016. jún. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem 3x volt nagyon enyhe barnázásom a 6. héten, azért írták fel. Ennek már 3 hete, és azóta minden rendben, szóval gondolom azért elég a 13. hét végéig.
2016. jún. 28. 11:08
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is 2x1-et szedtem. A 13. hétig kellett szednem, úgy hogy az utolsó pár napban fokozatosan kellett csökkentenem az adagot.

Én azért a 14. hétig szedtem, mert gondoltam ezzel bajt nem csinálok, na meg így a gyógyszert sem kellett kidobni. :D

2016. jún. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem elfogy majd kb 13,5 hetesen, ha csökkentem a végén 1x1-re néhány napig. De most csak annyit írt az orvos, hogy 10 hetes vagyok, napot nem írt, majd 2 hét múlva megyek a genetikaira, akkor gondolom mondanak pontosat és majd utána elosztom valahogy a maradékot.
2016. jún. 28. 14:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 7 héten írták fel vérzés miatt 2 hétig 3x1,majd csökkentették 2x1,és 12 hetesen aztmondta a dokim h elég napi 1x így 13+4hetesen fogyott el,és kopogjam le azóta sincs semmi,p edig már a 29 hétben járó.
2016. jún. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hasonló cipőben jártál akkor te is mint én most, csak én 2x1-el indítottam. Szerintem 12,5 hétnél majd átváltok 1x1-re és akkor úgy remélem minden jó lesz.
2016. jún. 28. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!