Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti abbahagytátok a kávézást...

Ti abbahagytátok a kávézást terhesség allat? Ha igen, mikortől?

Figyelt kérdés

2016. jún. 22. 14:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Én terhesség előtt napi 4-5 kávét ittam megspékelve 1-2 energiaitallal, tudom, nagyon egészségtelen. Viszont ahogy kiderült, h úton a pici, csak reggel ittam egy 3 in 1 kávét soksok tejjel 1 hétig az átállás miatt, azóta meg azt sem. Igyekszem odafigyelni, hogy ne kerüljön a szervezetembe sok koffein. Nehezebbnek gondoltam egyébként,de a babáért mindent ki lehet bírni :)
2016. jún. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%

Nem, nem hagytam abba.

Terhesség előtt, alatt és azóta is kávézom.

Minden reggel egy kotyogóst, pici tejjel.

2016. jún. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Napi két espressot ittam addig. Terhesség alatt a délutánit lecseréltem zöldteára. Azóta is napi 2 kv-t iszok.
2016. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%

nem hagytam abba, nagyon szeretek kávézni :)

szívbeteg vagyok, szívgyógyszert szedek, de a kardiológusom szerint is nyugodtan ihatok napi 2 gyenge kávét :)

egyébként a pulzusszámot emeli, tévhit, hogy a vérnyomás magas lesz tőle :) én meg szívritmus szabályzót szedek, a pulzusom 50 körül van ha pörgök.

ha az lenne a bajom, hogy túl magas, vagy az orvosom nem ajánlaná akkor természetesen lemondanék a kávéról is :)

2016. jún. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

Sosem voltam nagy kávés, de nekem meg épp, hogy ajánlotta a védőnő, mert alacsony a vérnyomásom.

Reggeli kv után is 100-105/60 szokott lenni.

32 hetes kismama vagyok a második gyerkőccel, a fiammal is mindig ennyi volt, mégis napi 5-6 óránál többet nem tudok aludni, pörgök egész nap.

2016. jún. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Napi kettőt ittam orvosi utasításra,de sajnos az sem nyomta fel nagyon a vérnyomásom,ha már a 100-at megütötte örültem,de leginkább 90 körül mozgott két kávé után is...
2016. jún. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Én csak reggel szoktam inni egy gyengét.

Gondoltam is hogy nem lesz tőle semmi baj, csak kiváncsi voltam.

5hkm

2016. jún. 22. 14:21
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

Napi kettő három nescafet kutyulóst iszom sok tejjel .Amióta baba van,cukor nélkül.

Viszont ha megszületik a baba abba hagyom.

A tej miatt,a szoptatás alatt fájt a hasa a nagylànyomnak is anno.

Inkàbb nem kísérletezek.

Most viszont ha nem iszom ezt a gyengét se nagyon fáj a fejem egész nap.

2016. jún. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az elején nem bírtam meginni, hányingerem volt tőle. Meg kb minden mástól is :D Utána ittam napi kettőt, reggel és ebéd után.
2016. jún. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem hagytam abba. Mértékkel kell inni és akkor nincs probléma.
2016. jún. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!