Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felfázás szerű érzés terhesség...

Felfázás szerű érzés terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Különböző pózokban érzem csak, hogy szúr, ég alul a hólyagom környékén (éjszaka kezdődött és még most is érzem) meg séta közben...de a pisilés nem kellemetlen...az előző terhességemnél ugyanez volt a vége felé, hol előjön hol elmúlik...mitől lehet? nyom valamit a baba? másnak is volt ilyen?
2016. jún. 28. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem amikor ilyen érzésem volt, az valóban felfázás volt. Nem fájt a pisilés, csak ingerem volt. Mivel hétvége volt az orvos azt mondta, kezdjem el a tőzegáfonya kapszulát és ha nem múlik látogassam meg. Monuralt írt fel, az segített és a tőzegáfonyát azóta is szedem.

Lehetséges, hogy nyomja a vesédet, hólyagodat. Esetleg egy kérdést megérne a dokitól.

2016. jún. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az iyenjellegu panszokat celszeruaz orvosodnak elondani es nem itt feltenni.Felfazascis lehet es akarmi mas is amit kezelni kell!Hivd fel a dokidat!
2016. jún. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem felfázásszerű, hanem felfázás lesz ez. nem kell az összes tünetnek fennállnia ahhoz, hogy az húgyhólyag probléma legyen.


Egy vizelettesztet írass ki vagy csináltass magánlaborban.

2016. jún. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Mono144 ***** válasza:

Szia, nekem is ilyen jellegű problémáim vannak úgy kb. 4 hete kezdődött. Elküldtek vizelet vizsgálatra ami negatív lett, majd ezzel lezárták a sztorit. Szerintem nyomhatja a hólyagot, és nálam még a medencémet is, mert időnként olyan idegszálakban lesz órákig tartó görcs, hogy még a magnézium sem segít. Azért látogass el a dokihoz, bármi lehetséges sajnos

20 hkm

2016. jún. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én 33+4 hetes vagyok és szokott nekem is ilyen érzésem lenni,főleg ha keveset iszok vagy járkálok, elég kellemetlen hogy azt érzem mindjárt bepisilek és semmi nem jön..... ilyenkor megiszok 2-3-4 pohár vizet és elmúlik
2016. jún. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

azért nem rohanok laborra mert az előző terhességemnél is volt párszor ilyen és 1 napon belül elmúltak...egyébként szerdán voltam gyorsteszten a védőnőnél..abban már látszódnia kellett volna nem? vagy ott baktériumot nem néznek?

amúgy szerintem is ez lehet hogy felfázás mert egyre többször kell pisilni, a vizelés továbbra sem fáj, és ami furcsa hogy csak bizonyos pózokban fáj...na mindegy, ha holnapig nem javul megyek dokihoz.

2016. jún. 28. 17:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Igyál sokat. És a tőzegáfonya tényleg nem hülyeség, érdemes szedni. Nekem a védőnőnél mindig jó volt a tesztem, amiket meg itthon csináltam azok nem. 1es voltam
2016. jún. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. tegnap este nagyokat rúgdalt a babám, és mára elmúlt teljesen. szóval valószínű tényleg csak nyom ilyenkor valamit...
2016. jún. 29. 07:41
 9/9 Mono144 ***** válasza:
Mondtam :) nyugi jön megy. Ma a kezemben az ideget nyomja nem mùlik el. Olyan helyekre fùrja magàt. Hihetetlen :D
2016. jún. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!