Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki mar tudja a baba nemet,...

Aki mar tudja a baba nemet, kinek hol kerekedik jobban a pocija? Es mibol lehet meg megtudni hogy kisfiu vagy kislany?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy alul vagy felulrol kerekedik a has? Mert mar tolunk is kerdeztek a korhazban tudni akarjuk h. mi lesz, kisfiu vagy kislany. De en mindjart az elejen ugy dontottem, nem kerdezzuk meg. Csak most titeket kerdezlek itt, kinek mi lesz. Amugy nekem igy a 3. trimeszterben jobban egybol alulrol kerekedik.
2016. jún. 28. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ultrahangbol vagy kromoszomaterkepbol.


A hasad alakja es merete a csipod szelessegetol, a magassagodtol es a magzat nagysagatol fugg. Az, hogy van-e kukija, a hasad alakjat nem befolyasolja.

2016. jún. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét terhességemnél nagy hegyes pocakom volt...és mindenki azt mondta fiú lesz. Én nem hiszek az ilyesmiben.Van 2 lányom :)
2016. jún. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindkét terhességemnél kerek hasam volt/van. Az első fiú, most lányt várunk. Egyébként a fiam végig farfekvéses volt, így jóval nagyobb volt a hasam is a mostaninál, végig fent volt kerek, mert a bordám alatt volt a feje. Most a lányom fejvégű, de még most is fent kerekebb a hasam, most a bordáim alatt a feneke van, ugyanott, ahol anno a fiam feje.

33 hetes kismama vagyok

2016. jún. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Oltári nagy baromság a két dolog között összefüggést vélni. Anatómia, könyörgöm!
2016. jún. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akinek vékony a dereka, annak mivel nem széles a dereka, így előredomborodó, "hegyes" hasa lesz, akinek meg szélesebb a dereka, annak meg tud szélességében is helyezkedni a has, ezért nekik oldalt szélesebb, kerek pocakjuk lesz.

Semmi köze a baba neméhez!:)

2016. jún. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hegyes,tompa és csucsos pocak fiu, kerek megl ány
2021. aug. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!