Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdtetek el igazan...

Mikor kezdtetek el igazan hizni? 16 hetes vagyok eddig 1kg ot irhatok a baba szamlajara, a pocim viszont kerekedik, es alacsony is vagyok 156cm,56 kg

Figyelt kérdés
talan akkor hizok erösebben majd ha többet nö a baba?lassan feluton jarok,azt hittem rendesen meghizok majd,kicsit feltem is de igy hamar elszallt a felelem,eddig minden ok.mikortol lesz nagyobb pocim?
2009. máj. 3. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is veled egyidős vagyok, és eddig nemegészen egy kilót híztam, bár én amúgy sem vagyok vékony 76,5 kg vagyok és 167 magas.olyat is hallottam már , és láttam is, hogy aki eleve egy kis pluszkilóval kezdi a terhességet az nem szed annyit magára, mint akik alapból hízékonyabbak, csak eddig odafigyeltek a súlyukra.Te vékony vagy?
2009. máj. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ugyanaz vagyok.

de az is lehet, hogy mi ezután kezdünk majd hízni.

...Majd meglátjuk.

2009. máj. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a 21. hétig 2kg-ot híztam, bár rajtam volt plusz kiló, rajtad azért nem nagyon van szerintem. Örülj neki, hogy nem hízol sokat :) Ja a végéig 12 kg-ot híztam, a pocakom hatalmas volt :)

Most várom a 2. babát, remélem hasonlóan keveset fogok hízni, bár 15 kg-al kevesebbel indultam, emiatt több hízásra számítok.

Boldog babavárást :)

2009. máj. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a valaszokat.nem mondhato ram hogy karcsu,inkabb vekony,mert van husi itt-ott, olyan mindenhol aranyos,mindenki azt mondja ha nem lenne pocakom nem latszana mert csak oda nöttem,meg a cici lett MEGA-nagy,ami eddig is tiszteletre melto volt,ebböl a reszböl szerencses vagyok,remelem kesöbb is,bar annyira nem erdekel,csak mondom en kicsit durvabbra szamitottam.:)
2009. máj. 3. 12:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 55 kilóval kezdtem a terhességet,most járok +15kilónál a 24.héten :( Sokak szerint nem látszik,mert 173 cm vagyok,de mire számíthatok még??? Nem tudom,bár most sódiétára ítélt a védőnőm,mert szerinte vizesedek.
2009. máj. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

16. hétig 1-1.5 kg-ot híztam, most 18 hetes vagyok és még feljött 1.5 kiló plussz. Bár ahogy nézem szerintem kezdek kicsit vizesedni, a gyűrű szorít. A pocim már egész szép nagy. :)

Boldog babavárást! Kata.

2009. máj. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!